Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO5 440PS

Marka MERCEDES-BENZ
ID M200063
Viti i prodhimit 2011
Vendndodhja Belgjikë, Handzame
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • zhvendosja: 12 800 cc
  • cilindrat e motorit: 6
  • rendimenti i fuqisë: 440 hp (328 KW)
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.