Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO5 440PS

Online: 29d

Marka MERCEDES-BENZ
ID M200063
Viti i prodhimit 2011
Vendndodhja Belgjikë, Handzame
Telefoni +32 (0)51 7...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • zhvendosja: 12 800 cc
  • cilindrat e motorit: 6
  • rendimenti i fuqisë: 440 hp (328 KW)
10995 EUR
10 995
EUR
  • 1 368 713 ALL
  • 12 384 USD

Çmimi neto

Shitësi
Braem N.V.
Braem N.V. Belgjikë
I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
17:56
10 995
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS
2004
Belgjikë, Handzame
6 250 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS, 2004
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS
2005, 551 592 km
Belgjikë, Handzame
4 500 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS, 2005
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO5 410PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO5 410PS
2008, 650 000 km
Belgjikë, Handzame
10 975 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO5 410PS, 2008
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 360PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO3 360PS
2005, 148 000 km
Belgjikë, Handzame
7 650 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 360PS, 2005
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 410PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO3 410PS
2003, 515 805 km
Belgjikë, Handzame
6 975 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 410PS, 2003
Motori Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS
Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS
2009, 466 467 km
Belgjikë, Handzame
6 350 EUR
Motori Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS, 2009
Motori Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS
Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS
2009, 476 660 km
Belgjikë, Handzame
6 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS, 2009
Motori Mercedes-Benz OM926LA 240PK EURO5
Mercedes-Benz OM926LA 240PK EURO5
2011, 90 000 km
Belgjikë, Handzame
7 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM926LA 240PK EURO5, 2011
Motori Mercedes-Benz OM442LA EURO2 380PS
Mercedes-Benz OM442LA EURO2 380PS
1997, 674 000 km
Belgjikë, Handzame
5 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM442LA EURO2 380PS, 1997
Motori Mercedes-Benz OM926LA EURO3 330PS
Mercedes-Benz OM926LA EURO3 330PS
2006, 350 000 km
Belgjikë, Handzame
6 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM926LA EURO3 330PS, 2006
Motori Mercedes-Benz OM904LA EURO3 170PS
Mercedes-Benz OM904LA EURO3 170PS
2005, 300 000 km
Belgjikë, Handzame
1 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM904LA EURO3 170PS, 2005
Motori Mercedes-Benz OM471LA EURO6 420PS
Mercedes-Benz OM471LA EURO6 420PS
2016, 175 000 km
Belgjikë, Handzame
10 975 EUR
Motori Mercedes-Benz OM471LA EURO6 420PS, 2016

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.