Motori dhe pjesë këmbimi -Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Motori dhe pjesë këmbimi

40440
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 2022
Zestaw naprawczy MAN TGX/TGS TGX - Ftohës EGR për Kamioni: foto 1
Zestaw naprawczy MAN TGX/TGS TGX - Ftohës EGR për Kamioni: foto 2
TOP

Zestaw naprawczy MAN TGX/TGS TGX

Ftohës EGR për Kamioni
I pershtatshem per modele: MAN; MAN TGX; MAN TGX Euro 6;Zëvendëson OEM: 51081007157 51081007239 51081007156 51081007133 51081007259 51081007236 51081007280 51081007247 7280 51081007192 51081007222 51081007238 51081007235 7236 7237 7238 7239 7240 7241 51081007258 5108107273 51081007305 51081007134 51081007153 7282 7218 9282 51081007158 51081007248 51081007240 51081007231 7281 51081007253 5108100 7208 51081007290 51081007304 51081007274 51081007203
Poloni, 66-008 ŚWIDNICA
Botuar: 10orë 48min
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: MAN; MAN TGX; MAN TGX Euro 6;Zëvendëson OEM: 51081007157 51081007239 51081007156 51081007133 51081007259 51081007236 51081007280 51081007247 7280 51081007192 51081007222 51081007238 51081007235 7236 7237 7238 7239 7240 7241 51081007258 5108107273 51081007305 51081007134 51081007153 7282 7218 9282 51081007158 51081007248 51081007240 51081007231 7281 51081007253 5108100 7208 51081007290 51081007304 51081007274 51081007203
Poloni, 66-008 ŚWIDNICA
Kontakto shitësin
Iveco Magirus 160 (V6-engine with Air cooling and manual gearbox) - Motori: foto 1
Iveco Magirus 160 (V6-engine with Air cooling and manual gearbox) - Motori: foto 2
Iveco Magirus 160 (V6-engine with Air cooling and manual gearbox) - Motori: foto 3
Iveco Magirus 160 (V6-engine with Air cooling and manual gearbox) - Motori: foto 4
Iveco Magirus 160 (V6-engine with Air cooling and manual gearbox) - Motori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Iveco Magirus 160 (V6-engine with Air cooling and manual gearbox)

Motori
1988
Belgjikë, Industrieterrein kanaal noord 1636, 3960 BREE, Belgium
Botuar: 4orë 8minNumri i referencës EL18073

1 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 150 345 ALL
 • ≈ 1 603 USD
1988
Belgjikë, Industrieterrein kanaal noord 1636, 3960 BREE, Belgium
Kontakto shitësin
Deutz F5L912 - Motori për Ekskavator: foto 1
Deutz F5L912 - Motori për Ekskavator: foto 2
Deutz F5L912 - Motori për Ekskavator: foto 3
Deutz F5L912 - Motori për Ekskavator: foto 4

Deutz F5L912

Motori për Ekskavator
I pershtatshem per modele: Zeppelin ZM15
Poloni, Poland, MICKIEWICZA 52 83-130 PELPLIN
Botuar: 4orë 52min
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: Zeppelin ZM15
Poloni, Poland, MICKIEWICZA 52 83-130 PELPLIN
Mercedes-Benz A 471 205 06 06 KOEL VEN MERCEDES BENZ 1842 MP 4 EURO 6 - Motori dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
Mercedes-Benz A 471 205 06 06 KOEL VEN MERCEDES BENZ 1842 MP 4 EURO 6 - Motori dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
Mercedes-Benz A 471 205 06 06 KOEL VEN MERCEDES BENZ 1842 MP 4 EURO 6 - Motori dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3

Mercedes-Benz A 471 205 06 06 KOEL VEN MERCEDES BENZ 1842 MP 4 EURO 6

Motori dhe pjesë këmbimi për Kamioni
Zëvendëson OEM: A 471 205 06 06
Holandë, De Ren 1, 6562 JJ Groesbeek, Holland
Botuar: 5orë 6minNumri i referencës 2889547
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: A 471 205 06 06
Holandë, De Ren 1, 6562 JJ Groesbeek, Holland
Kontakto shitësin
Optare SOLO SR M960 (01.07-) - Pompa e vajit: foto 1
Optare SOLO SR M960 (01.07-) - Pompa e vajit: foto 2
Optare SOLO SR M960 (01.07-) - Pompa e vajit: foto 3
Optare SOLO SR M960 (01.07-) - Pompa e vajit: foto 4
Optare SOLO SR M960 (01.07-) - Pompa e vajit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Optare SOLO SR M960 (01.07-)

Pompa e vajit
2012I pershtatshem per modele: 4355 Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-)Zëvendëson OEM: 77700929
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 8orë 46minNumri i referencës 1830942

129EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 12 929 ALL
 • ≈ 137 USD
2012I pershtatshem per modele: 4355 Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-)Zëvendëson OEM: 77700929
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
KNORR-BREMSE B8R (01.13-) - Valvula: foto 1
KNORR-BREMSE B8R (01.13-) - Valvula: foto 2
KNORR-BREMSE B8R (01.13-) - Valvula: foto 3
KNORR-BREMSE B8R (01.13-) - Valvula: foto 4
KNORR-BREMSE B8R (01.13-) - Valvula: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

KNORR-BREMSE B8R (01.13-)

Valvula
2015I pershtatshem per modele: 2819 B7, B8, B9, B12 bus (2005-)Zëvendëson OEM: 70313353 21147988 504100401 8500912154 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 9orë 4minNumri i referencës 1938278

148EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 14 834 ALL
 • ≈ 158 USD
2015I pershtatshem per modele: 2819 B7, B8, B9, B12 bus (2005-)Zëvendëson OEM: 70313353 21147988 504100401 8500912154 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-) - Volanti: foto 1
Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-) - Volanti: foto 2
Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-) - Volanti: foto 3
Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-) - Volanti: foto 4

Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-)

Volanti
2014I pershtatshem per modele: 4355 Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-)Zëvendëson OEM: 77700934459131 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 9orë 4minNumri i referencës 1831184

125EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 12 528 ALL
 • ≈ 133 USD
2014I pershtatshem per modele: 4355 Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-)Zëvendëson OEM: 77700934459131 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Valvula: foto 1
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Valvula: foto 2
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Valvula: foto 3
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Valvula: foto 4
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Valvula: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)

Valvula
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 51521606000 51.52160-6000871144 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 9orë 44minNumri i referencës 1938211

139EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 13 931 ALL
 • ≈ 148 USD
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 51521606000 51.52160-6000871144 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz OM471LA - Motori: foto 1
Mercedes-Benz OM471LA - Motori: foto 2
Mercedes-Benz OM471LA - Motori: foto 3
Mercedes-Benz OM471LA - Motori: foto 4
Mercedes-Benz OM471LA - Motori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Mercedes-Benz OM471LA

Motori
2011I pershtatshem per modele: 2675 Actros MP4 Antos Arocs (2012-)Zëvendëson OEM: 0020106500 A0020106500 A000998501070967 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 9orë 44minNumri i referencës 1925049

8 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 801 840 ALL
 • ≈ 8 553 USD
2011I pershtatshem per modele: 2675 Actros MP4 Antos Arocs (2012-)Zëvendëson OEM: 0020106500 A0020106500 A000998501070967 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Rexroth Lion's bus (1991-) - Motori: foto 1
Rexroth Lion's bus (1991-) - Motori: foto 2
Rexroth Lion's bus (1991-) - Motori: foto 3
Rexroth Lion's bus (1991-) - Motori: foto 4
Rexroth Lion's bus (1991-) - Motori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Rexroth Lion's bus (1991-)

Motori
2009I pershtatshem per modele: 2665 Lion's bus (1991-)Zëvendëson OEM: 51011006367830000 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 9orë 44minNumri i referencës 1914482

3 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 300 690 ALL
 • ≈ 3 207 USD
2009I pershtatshem per modele: 2665 Lion's bus (1991-)Zëvendëson OEM: 51011006367830000 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Wabco Boarding door - Valvula: foto 1
Wabco Boarding door - Valvula: foto 2
Wabco Boarding door - Valvula: foto 3
Wabco Boarding door - Valvula: foto 4
Wabco Boarding door - Valvula: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Wabco Boarding door

Valvula
2009I pershtatshem per modele: 2665 Lion's bus (1991-)Zëvendëson OEM: 20550838 A0007605678 88.25902-60526435 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 10orë 4minNumri i referencës 1936286

92EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 221 ALL
 • ≈ 98 USD
2009I pershtatshem per modele: 2665 Lion's bus (1991-)Zëvendëson OEM: 20550838 A0007605678 88.25902-60526435 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Motori dhe pjesë këmbimi: foto 1
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Motori dhe pjesë këmbimi: foto 2
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Motori dhe pjesë këmbimi: foto 3
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Motori dhe pjesë këmbimi: foto 4
KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021) - Motori dhe pjesë këmbimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

KNORR-BREMSE TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)

Motori dhe pjesë këmbimi
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 51.54000-7146 51540007146 51.540871144 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 10orë 4minNumri i referencës 1938140

492EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 49 313 ALL
 • ≈ 526 USD
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 51.54000-7146 51540007146 51.540871144 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Wabco Boarding door - Valvula: foto 1
Wabco Boarding door - Valvula: foto 2
Wabco Boarding door - Valvula: foto 3
Wabco Boarding door - Valvula: foto 4
Wabco Boarding door - Valvula: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Wabco Boarding door

Valvula
2009I pershtatshem per modele: 2665 Lion's bus (1991-)Zëvendëson OEM: 20550838 A0007605678 88.25902-60526435 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 10orë 4minNumri i referencës 1936285

92EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 221 ALL
 • ≈ 98 USD
2009I pershtatshem per modele: 2665 Lion's bus (1991-)Zëvendëson OEM: 20550838 A0007605678 88.25902-60526435 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Neoplan Cityliner N116 (01.73-) - Ftohës vaji: foto 1
Neoplan Cityliner N116 (01.73-) - Ftohës vaji: foto 2
Neoplan Cityliner N116 (01.73-) - Ftohës vaji: foto 3
Neoplan Cityliner N116 (01.73-) - Ftohës vaji: foto 4
Neoplan Cityliner N116 (01.73-) - Ftohës vaji: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Neoplan Cityliner N116 (01.73-)

Ftohës vaji
2006I pershtatshem per modele: 2692 Spaceliner, Skyliner, Jetliner, Cityliner (1973-)Zëvendëson OEM: 77700942
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 10orë 4minNumri i referencës 1842193

198EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 19 845 ALL
 • ≈ 211 USD
2006I pershtatshem per modele: 2692 Spaceliner, Skyliner, Jetliner, Cityliner (1973-)Zëvendëson OEM: 77700942
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Wabco Lion's bus (1991-) - Valvula: foto 1
Wabco Lion's bus (1991-) - Valvula: foto 2
Wabco Lion's bus (1991-) - Valvula: foto 3
Wabco Lion's bus (1991-) - Valvula: foto 4
Wabco Lion's bus (1991-) - Valvula: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Wabco Lion's bus (1991-)

Valvula
2009I pershtatshem per modele: 2665 Lion's bus (1991-)Zëvendëson OEM: 20550838 A0007605678 88.25902-60526435 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 10orë 24minNumri i referencës 1936284

92EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 221 ALL
 • ≈ 98 USD
2009I pershtatshem per modele: 2665 Lion's bus (1991-)Zëvendëson OEM: 20550838 A0007605678 88.25902-60526435 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005) - Volanti: foto 1
Volvo FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005) - Volanti: foto 2
Volvo FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005) - Volanti: foto 3
Volvo FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005) - Volanti: foto 4
Volvo FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005) - Volanti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Volvo FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005)

Volanti
1996I pershtatshem per modele: 2819 FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005)Zëvendëson OEM: 1669349 20739536463968 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 10orë 24minNumri i referencës 1872775

300EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 30 069 ALL
 • ≈ 320 USD
1996I pershtatshem per modele: 2819 FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005)Zëvendëson OEM: 1669349 20739536463968 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-) - Volanti: foto 1
Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-) - Volanti: foto 2
Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-) - Volanti: foto 3
Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-) - Volanti: foto 4

Optare Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-)

Volanti
2012I pershtatshem per modele: 4355 Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-)Zëvendëson OEM: 77700934
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 10orë 24minNumri i referencës 1831246

125EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 12 528 ALL
 • ≈ 133 USD
2012I pershtatshem per modele: 4355 Solo Sr, Tempo, Versa, Olymus, Toro (2004-)Zëvendëson OEM: 77700934
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Ftohës vaji: foto 1
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Ftohës vaji: foto 2
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Ftohës vaji: foto 3
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Ftohës vaji: foto 4
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Ftohës vaji: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

MAN TGX 26.480 (01.07-)

Ftohës vaji
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 51050007125 51050007098 51050007871144 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 10orë 46minNumri i referencës 1938118

200EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 20 046 ALL
 • ≈ 213 USD
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 51050007125 51050007098 51050007871144 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Zestaw naprawczy MAN TGX/TGS TGX - Ftohës EGR për Kamioni: foto 1
Zestaw naprawczy MAN TGX/TGS TGX - Ftohës EGR për Kamioni: foto 2
TOP

Zestaw naprawczy MAN TGX/TGS TGX

Ftohës EGR për Kamioni
I pershtatshem per modele: MAN; MAN TGX; MAN TGX Euro 6;Zëvendëson OEM: 51081007157 51081007239 51081007156 51081007133 51081007259 51081007236 51081007280 51081007247 7280 51081007192 51081007222 51081007238 51081007235 7236 7237 7238 7239 7240 7241 51081007258 5108107273 51081007305 51081007134 51081007153 7282 7218 9282 51081007158 51081007248 51081007240 51081007231 7281 51081007253 5108100 7208 51081007290 51081007304 51081007274 51081007203
Poloni, 66-008 ŚWIDNICA
Botuar: 10orë 48min
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: MAN; MAN TGX; MAN TGX Euro 6;Zëvendëson OEM: 51081007157 51081007239 51081007156 51081007133 51081007259 51081007236 51081007280 51081007247 7280 51081007192 51081007222 51081007238 51081007235 7236 7237 7238 7239 7240 7241 51081007258 5108107273 51081007305 51081007134 51081007153 7282 7218 9282 51081007158 51081007248 51081007240 51081007231 7281 51081007253 5108100 7208 51081007290 51081007304 51081007274 51081007203
Poloni, 66-008 ŚWIDNICA
Kontakto shitësin
Renault Midlum (01.00-) - Karteri: foto 1
Renault Midlum (01.00-) - Karteri: foto 2
Renault Midlum (01.00-) - Karteri: foto 3
Renault Midlum (01.00-) - Karteri: foto 4
Renault Midlum (01.00-) - Karteri: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Renault Midlum (01.00-)

Karteri
1990I pershtatshem per modele: 2729 Kerax, Midlum (1997-2014)Zëvendëson OEM: 77700983
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 11orë 2minNumri i referencës 1853715

98EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 822 ALL
 • ≈ 104 USD
1990I pershtatshem per modele: 2729 Kerax, Midlum (1997-2014)Zëvendëson OEM: 77700983
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Karteri: foto 1
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Karteri: foto 2
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Karteri: foto 3
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Karteri: foto 4
MAN TGX 26.480 (01.07-) - Karteri: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

MAN TGX 26.480 (01.07-)

Karteri
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 51058006370 51058015721 51.05800871144 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 11orë 2minNumri i referencës 1938281

135EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 13 531 ALL
 • ≈ 144 USD
2013I pershtatshem per modele: 2665 TGL, TGM, TGS, TGX (2005-2021)Zëvendëson OEM: 51058006370 51058015721 51.05800871144 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 2022
1 / 2022
T1 new listing page - Motori dhe pjesë këmbimi
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.