Pjesët e frenave -Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pjesët e frenave


   Faqja 1 e 318 1/318   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Meritor K-series (01.06-) - Kalibër frenash
 5
250 EUR

Kalibër frenash

2011
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1928820 1946326 1756385 1731227

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1754795

 Scania Air dryer carrier plate 1544078 - Valvul frenave
 4
30 EUR
Çmimi pa. TVSH

Valvul frenave për Kamioni

2011
I pershtatshem per modele: R440
Zëvendëson OEM: 1 544 078

TSvaruosad

1

Estoni, Tartu linn

Numri i referencës 49247

MAN Brake System 4 Krings Ventiel MAN - Pjesët e frenave
 2
Pyet për çmimin

Pjesët e frenave për Kamioni

Zëvendëson OEM: 81 521 516 098

Botuar: 8orë 59min

TruckParts1919 BV

6

Holandë, Vuren

Numri i referencës 5057286

MAN Brake System Relais ventiel MAN - Pjesët e frenave
 2
Pyet për çmimin

Pjesët e frenave për Kamioni

Zëvendëson OEM: 81 521 169 060

Botuar: 8orë 59min

TruckParts1919 BV

6

Holandë, Vuren

Numri i referencës 5140176

KNORR-BREMSE R-Series (01.16-) - Pjesët e frenave
 5
360 EUR

Pjesët e frenave

2016
I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)
Zëvendëson OEM: 2653379 2447827

Botuar: 9orë 21min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1867553

Scania R-Series (01.16-) - Pjesët e frenave
 5
400 EUR

Pjesët e frenave

2016
I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)
Zëvendëson OEM: 2653387 2447835 2653385

Botuar: 9orë 21min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1867556

Scania R-Series (01.16-) - Pjesët e frenave
 5
300 EUR

Pjesët e frenave

2016
I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)
Zëvendëson OEM: 2 199 282

Botuar: 9orë 41min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1867555

VOLVO Reducing valve 3986374 - Valvul frenave
 3
125 EUR

Valvul frenave për Kamioni

Zëvendëson OEM: 3986374, 3986374

Botuar: 10orë 58min

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0042541_UP

DAF Brake caliper DAF 1627245 - Kalibër frenash
 3
125 EUR

Kalibër frenash për Kamioni

Zëvendëson OEM: 1627245, 1658011, 1857921, 1978636

Botuar: 10orë 58min

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0194294_UP

MERCEDES Spring brake cylinder 0244202518 - Cilindër freni
 1
125 EUR

Cilindër freni për Kamioni

Zëvendëson OEM: 0 244 202 518

Botuar: 10orë 58min

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0842778_UP

MERCEDES Spring brake cylinder 0244202418 - Cilindër freni
 1
125 EUR

Cilindër freni për Kamioni

Zëvendëson OEM: 0 244 202 418

Botuar: 10orë 59min

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0842779_UP

DAF Brake caliper DAF 1627244 - Kalibër frenash
 3
125 EUR

Kalibër frenash për Kamioni

Zëvendëson OEM: 1627244, 1658010, 1689314, 1978635

Botuar: 10orë 59min

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0367531_UP

 Knorr-Bremse ECAS   Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck - Valvul frenave
 7
Pyet për çmimin

Valvul frenave për Kamioni

I pershtatshem per modele: Volvo FH4/FM4 / RENAULT RANGE T EURO6 truck
Zëvendëson OEM: 21133934 N028090N07

Botuar: 12orë 49min

IMEXPO Sp. z o.o.

8

Poloni, Kielce

 Volvo Air dryer 4324251010 - Valvul frenave
30 EUR
Çmimi pa. TVSH

Valvul frenave për Kamioni

2008
I pershtatshem per modele: FM9
Zëvendëson OEM: 4324251010, 20884103, 20700794, 21398254, 21480094, 21620172, 85003148, 85003326, 85003628, 85013131, 20466522, 20873849, 883259, 882965, 1932701, 21480092, 21620170, 4324250070, 4324250080, 4324251050, 4324250010, 4324250050

Botuar: 15orë 7min

TSvaruosad

1

Estoni, Tartu linn

Numri i referencës 60047

Scania R-series (01.04-) - Kalibër frenash
 6
250 EUR

Kalibër frenash

2007
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1928821 1946327 1756384 1731226

Botuar: 22orë 41min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1856376

Meritor B9 (01.02-) - Kalibër frenash
 3
300 EUR

Kalibër frenash

2008
I pershtatshem per modele: 2819 B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2006)
Zëvendëson OEM: 20523553 20526990 20982064 21487

Botuar: 22orë 41min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1841068

KNORR-BREMSE G-series (01.04-) - Kalibër frenash
 5
250 EUR

Kalibër frenash

2010
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1928820 1946326 1756385 1731227

Botuar: 22orë 41min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1857356

Meritor B9 (01.02-) - Kalibër frenash
 3
300 EUR

Kalibër frenash

2008
I pershtatshem per modele: 2819 B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2006)
Zëvendëson OEM: 20523648 20982069 20526991 21487

Botuar: 22orë 41min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1841067

Scania R-series (01.04-) - Kalibër frenash
 5
250 EUR

Kalibër frenash

2007
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1928820 1946326 1756385 1731227

Botuar: 22orë 41min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1856380

Scania R-series (01.04-) - Kalibër frenash
 6
250 EUR

Kalibër frenash

2007
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1928821 1946327 1756384 1731226

Botuar: 22orë 41min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1856379

Meritor G-series (01.04-) - Kalibër frenash
 3
250 EUR

Kalibër frenash

2010
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1480809 1903436 1744259 2395624

Botuar: 22orë 41min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1857354

Meritor G-series (01.04-) - Kalibër frenash
 7
250 EUR

Kalibër frenash

2010
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1928821 1946327 1756384 1731226

Botuar: 22orë 57min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1857355

1 2 3 318   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Spare parts - Brake parts
t1 old