Sistemi i marrjes së ajrit -Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Sistemi i marrjes së ajrit


   Faqja 1 e 124 1/124   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN BONAR PLASTICS TGL 12.220 (01.05-) - Tubi i marrjes së ajrit
 6
60 EUR

Tubi i marrjes së ajrit

2011
I pershtatshem per modele: 2665 TGL (2005-)
Zëvendëson OEM: 593 81082010473 81.08201-0473

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1498796

 MAN Air intake 81082010490 - Sistemi i marrjes së ajrit
 4
30 EUR
Çmimi pa. TVSH

Sistemi i marrjes së ajrit për Kamioni

2006
I pershtatshem per modele: TGA
Zëvendëson OEM: 81082010490, 81082010572

TSvaruosad

1

Estoni, Tartu linn

Numri i referencës 52902

Scania R-Series (01.16-) - Tubi i marrjes së ajrit
 5
60 EUR

Tubi i marrjes së ajrit

2016
I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)
Zëvendëson OEM: 2 331 707

Botuar: 9orë 28min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1868447

Scania R-Series (01.16-) - Tubi i marrjes së ajrit
 5
84 EUR

Tubi i marrjes së ajrit

2016
I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)
Zëvendëson OEM: 2506292 2275625

Botuar: 9orë 28min

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1868442

MERCEDES Intake manifold 4710981617 - Kolektor ajri
 4
125 EUR

Kolektor ajri për Kamioni

Zëvendëson OEM: 4710981617, 4710902454, 4710982717

Botuar: 1d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0802695_UP

MERCEDES Intake manifold 4700980617 - Kolektor ajri
 2
125 EUR

Kolektor ajri për Kamioni

Zëvendëson OEM: 4700980617, 4700900754

Botuar: 1d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0831614_UP

MAN Air intake 81082010538 - Sistemi i marrjes së ajrit
 3
125 EUR

Sistemi i marrjes së ajrit për Kamioni

Zëvendëson OEM: 81 082 010 538

Botuar: 1d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0831580_UP

MERCEDES Air filter housing 0190942402 - Filtri i ajrit
 3
125 EUR

Filtri i ajrit për Kamioni

Zëvendëson OEM: 0190942402, 0190945302

Botuar: 1d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0831861_UP

DAF Intake manifold 1707251 - Kolektor ajri
 3
125 EUR

Kolektor ajri për Kamioni

Zëvendëson OEM: 1 707 251

Botuar: 1d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0278342_UP

VOLVO Air intake 3183543 - Sistemi i marrjes së ajrit
 2
125 EUR

Sistemi i marrjes së ajrit për Kamioni

Zëvendëson OEM: 3183543, 21058410

Botuar: 1d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0145626_UP

RENAULT Intake manifold 7421146878 - Kolektor ajri
 3
125 EUR

Kolektor ajri për Kamioni

Zëvendëson OEM: 7421146878, 21146878, 20903576, 21053832, 20993100

Botuar: 1d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0150283_UP

DAF Air filter housing 1638025 - Filtri i ajrit
 3
375 EUR

Filtri i ajrit për Kamioni

Zëvendëson OEM: 1638025, 1789399

Botuar: 1d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0400575_YP

Scania G-series (01.04-) - Sistemi i marrjes së ajrit
 5
150 EUR

Sistemi i marrjes së ajrit

2010
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series (2006-)
Zëvendëson OEM: 1387542 1870001 1801772 1335674

Botuar: 2d

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1857331

Scania K-Series (01.06-) - Sistemi i marrjes së ajrit
 5
20 EUR

Sistemi i marrjes së ajrit

2010
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1 391 742

Botuar: 2d

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1798173

 Perkins 3777R013 - Kolektor ajri
 4
150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kolektor ajri për Kamioni

Zëvendëson OEM: 3777R013

Botuar: 2d

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 3777R013

Liebherr Air Filter - Filtri i ajrit
 1
Pyet për çmimin

Filtri i ajrit për Makineri ndërtimi

I pershtatshem per modele: A312
Zëvendëson OEM: Liebherr #: 12555338

Botuar: 3d

GROVEMA BV

12

Holandë, Ede

Numri i referencës 1015085

VDL Jonckheere Jonckheere Transit 2000 (2005-2013) - Sistemi i marrjes së ajrit
 8
150 EUR

Sistemi i marrjes së ajrit

2014
I pershtatshem per modele: 4987 Jonckheere Transit 2000 (2005-2013)
Zëvendëson OEM: 30022198 1158071

Botuar: 3d

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1843153

DAF Air inlet pipe 1919774 - Kolektor ajri
 4
125 EUR

Kolektor ajri për Kamioni

Zëvendëson OEM: 1919774, 1946348

Botuar: 4d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0295478_UP

VOLVO Air intake 21443989 - Sistemi i marrjes së ajrit
 1
125 EUR

Sistemi i marrjes së ajrit për Kamioni

Zëvendëson OEM: 21 443 989

Botuar: 4d

BAS Parts

12

Holandë, Veghel

Numri i referencës BP0294101_YP

Scania K-Series (01.06-) - Sistemi i marrjes së ajrit
 4
39 EUR

Sistemi i marrjes së ajrit

2010
I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)
Zëvendëson OEM: 1357950 1383777 488217

Botuar: 4d

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1787132

MTU (0140943302, 4492073116 C401460) OSUSZACZ 140943302 - Filtri i ajrit
 3
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Filtri i ajrit për Kamioni

E re
Zëvendëson OEM: 0140943302, 4492073116 C401460

Botuar: 4d

OPOLTRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poloni, Ochodze

SCANIA 5843R1016 - Sistemi i marrjes së ajrit
 3
199 EUR
Çmimi pa. TVSH

Sistemi i marrjes së ajrit për Kamioni

Botuar: 6d

WEST TECH DIESEL SRL

4

Rumani, Arad

1 2 3 124   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Spare parts - Air intake system
t1 old