Transmisioni -Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Transmisioni


14 220
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 711 1/711   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Volvo Kardaani tugilaagri kandur 3985105 - Bosht kardanike
 4
25 EUR
Çmimi pa. TVSH

Bosht kardanike për Kamioni

2010
I pershtatshem per modele: FH13
Zëvendëson OEM: 3 985 105

TSvaruosad

1

Estoni, Tartu linn

Numri i referencës 40400

Volvo FM9 (01.01-12.05) - Boshti i transmisionit
 2
225 EUR

Boshti i transmisionit

2003
I pershtatshem per modele: 2819 FM7/FM9/FM10/FM12/FL/FLC (1998-2005)
Zëvendëson OEM: 21078313 20471308 25641239

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1606824

 Allison 267XGFJPM5GF  Allison - Transmisioni
 4
300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Allison
Zëvendëson OEM: 267XGFJPM5GF

Botuar: 13min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 267XGFJPM5GF

 Scania 8044955114  Scania - Transmisioni
 6
350 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Scania
Zëvendëson OEM: 8 044 955 114

Botuar: 14min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 8044955114

 Scania 090203  Scania - Transmisioni
 4
150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Scania
Zëvendëson OEM: 090 203

Botuar: 14min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 090203

 DAF 2044241  DAF - Transmisioni
 4
850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: DAF
Zëvendëson OEM: 2 044 241

Botuar: 14min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 2044241

 Scania 02004199H  Scania - Transmisioni
 4
250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Scania
Zëvendëson OEM: 02004199H

Botuar: 14min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 02004199H

 Volvo 20997392  Volvo - Transmisioni
 4
350 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Volvo
Zëvendëson OEM: 20 997 392

Botuar: 15min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 20997392

 Allison 24930724  Allison - Transmisioni
 4
300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Allison
Zëvendëson OEM: 24 930 724

Botuar: 15min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 24930724

 Renault 5600210182  Renault - Transmisioni
 5
120 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Renault
Zëvendëson OEM: 5 600 210 182

Botuar: 15min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 5600210182

 Scania GRS900.1 Scania - Transmisioni
 5
200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Scania
Zëvendëson OEM: PTOGRS900.1

Botuar: 16min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës PTOGRS900.1

 Volvo 276XGFJP  Volvo - Transmisioni
 4
200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Volvo
Zëvendëson OEM: 276XGFJP

Botuar: 16min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 276XGFJP

 HYDROTECHNIC 0145134700 - Transmisioni
 4
150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

Zëvendëson OEM: 0 145 134 700

Botuar: 16min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 0145134700

 Volvo 1668721  Volvo - Transmisioni
 4
250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Volvo
Zëvendëson OEM: 1 668 721

Botuar: 17min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 1668721

 Allison 267-18  Allison - Transmisioni
 5
300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Allison
Zëvendëson OEM: 267-18

Botuar: 17min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 267-18

 Scania 1351503  Scania - Transmisioni
 4
150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Scania
Zëvendëson OEM: 1 351 503

Botuar: 17min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 1351503

 Scania 1302904  Scania - Transmisioni
 4
150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Scania
Zëvendëson OEM: 1 302 904

Botuar: 18min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 1302904

 Scania 1300178  Scania - Transmisioni
 5
150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Scania
Zëvendëson OEM: 1 300 178

Botuar: 19min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 1300178

 MAN 6091019033  MAN - Transmisioni
 4
400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: MAN
Zëvendëson OEM: 6 091 019 033

Botuar: 19min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 6091019033

 IVECO 500361616  IVECO - Transmisioni
 4
150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: IVECO
Zëvendëson OEM: 500 361 616

Botuar: 20min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 500361616

 Carcaça da engrenagem Perkins 3716C18A Perkins - Transmisioni
 4
300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transmisioni për Kamioni

I pershtatshem per modele: Perkins
Zëvendëson OEM: 3716C18A

Botuar: 20min

Peralta Coutinho SA

3

Portugali, Leiria

Numri i referencës 3716C18A

Liebherr Final Drive - Transmisioni përfundimtar
 1
Pyet për çmimin

Transmisioni përfundimtar për Makineri ndërtimi

I pershtatshem per modele: A314 Li/A316 Li /A316/A900 B Litronic/A900C Li /A900 Li
Zëvendëson OEM: Liebherr #: 5007754

Botuar: 1orë 25min

GROVEMA BV

12

Holandë, Ede

Numri i referencës 1015140

1 2 3 711   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Spare parts - Transmission
t1 old