Volvo 11038455 17264483 PT2509 PT2519 22401 22671 22418 22419 transmisioni në shitje, ID: 5673065
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Transmisioni për shkarkues teleskopik i ri Volvo 11038455 17264483 PT2509 PT2519 22401 22671 22418 22419

Online: 1m 14d

Marka VOLVO
Numri i referencës 11038455 17264483
Zëvendëson OEM 11038455 17264483
Viti i prodhimit 2021
E re
Gjendja e re
Vendndodhja Holandë, Elst
Telefoni +31 6485...
Pjesë shtesë
  • garancia
Holandë, Elst
watch_later
Ora lokale e shitësit:
20:27
I besueshëm
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Truck Tech Rebuilt
t1 old