Trupi dhe të jashtme -Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Trupi dhe të jashtme

18790
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 940
VDL MAN Neoplan MAN Lions Coach - Derë dhe pjesë këmbimi për Autobus: foto 1
VDL MAN Neoplan MAN Lions Coach - Derë dhe pjesë këmbimi për Autobus: foto 2
VDL MAN Neoplan MAN Lions Coach - Derë dhe pjesë këmbimi për Autobus: foto 3
VDL MAN Neoplan MAN Lions Coach - Derë dhe pjesë këmbimi për Autobus: foto 4
VDL MAN Neoplan MAN Lions Coach - Derë dhe pjesë këmbimi për Autobus: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Derë dhe pjesë këmbimi për Autobus VDL MAN Neoplan MAN Lions Coach

E reI pershtatshem per modele: Neoplan MAN Lions CoachZëvendëson OEM: 602N785, 36749636010,36.74963-6010,36749636003,36.74963-6003,30049933,30012224,36.25505-0024, 602N785, 36749636010,36.74963-6010,36749636003,36.74963-6003,30049933,30012224,36.25505-0024
Poloni
Botuar: 3orë 24minNumri i referencës 911048

428EUR

 • ≈ 44 438 ALL
 • ≈ 464 USD
E reI pershtatshem per modele: Neoplan MAN Lions CoachZëvendëson OEM: 602N785, 36749636010,36.74963-6010,36749636003,36.74963-6003,30049933,30012224,36.25505-0024, 602N785, 36749636010,36.74963-6010,36749636003,36.74963-6003,30049933,30012224,36.25505-0024
Poloni
Kontakto shitësin
DAF XF106 Grille DAF XF106 1892076 Space Cab L2H2 - Grilë për Kamioni: foto 1
DAF XF106 Grille DAF XF106 1892076 Space Cab L2H2 - Grilë për Kamioni: foto 2
DAF XF106 Grille DAF XF106 1892076 Space Cab L2H2 - Grilë për Kamioni: foto 3
DAF XF106 Grille DAF XF106 1892076 Space Cab L2H2 - Grilë për Kamioni: foto 4
DAF XF106 Grille DAF XF106 1892076 Space Cab L2H2 - Grilë për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Grilë për Kamioni DAF XF106 Grille DAF XF106 1892076 Space Cab L2H2

Zëvendëson OEM: 1892076, 2104221, 2104217, 1892074, 2114150, 2142806, 2142806, 2191694, 2191694
Holandë, Veghel
Botuar: 3orë 59minNumri i referencës G0978-134737

895EUR

 • ≈ 92 926 ALL
 • ≈ 971 USD
Zëvendëson OEM: 1892076, 2104221, 2104217, 1892074, 2114150, 2142806, 2142806, 2191694, 2191694
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
DAF Cabin bracket 1850663 - Trupi dhe të jashtme për Kamioni: foto 1
DAF Cabin bracket 1850663 - Trupi dhe të jashtme për Kamioni: foto 2

Trupi dhe të jashtme për Kamioni DAF Cabin bracket 1850663

Zëvendëson OEM: 1850663
Holandë, Veghel
Botuar: 3orë 59minNumri i referencës BP0538918_YP

175EUR

 • ≈ 18 170 ALL
 • ≈ 189 USD
Zëvendëson OEM: 1850663
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
VOLVO Air Deflector 3981729 - Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni: foto 1
VOLVO Air Deflector 3981729 - Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni: foto 2
VOLVO Air Deflector 3981729 - Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni: foto 3

Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni VOLVO Air Deflector 3981729

Zëvendëson OEM: 3981729
Holandë, Veghel
Botuar: 3orë 59minNumri i referencës BP0701776_UP-100871

85EUR

 • ≈ 8 825 ALL
 • ≈ 92 USD
Zëvendëson OEM: 3981729
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
RENAULT T-Serie Door 7482702620 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
RENAULT T-Serie Door 7482702620 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2

Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni RENAULT T-Serie Door 7482702620

Zëvendëson OEM: 7482702620, 5600745644, 7460000032, 5600745646, 5600745645
Holandë, Veghel
Botuar: 3orë 59minNumri i referencës BP0336483_UP-142464

895EUR

 • ≈ 92 926 ALL
 • ≈ 971 USD
Zëvendëson OEM: 7482702620, 5600745644, 7460000032, 5600745646, 5600745645
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
DAF Mudguard 1875549 - Parafango për Kamioni: foto 1
DAF Mudguard 1875549 - Parafango për Kamioni: foto 2

Parafango për Kamioni DAF Mudguard 1875549

Zëvendëson OEM: 1875549
Holandë, Veghel
Botuar: 3orë 59minNumri i referencës BP0536959_YP

85EUR

 • ≈ 8 825 ALL
 • ≈ 92 USD
Zëvendëson OEM: 1875549
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
RENAULT C/K/T-Serie Voorspatscherm 7482518745 - Parafango për Kamioni: foto 1
RENAULT C/K/T-Serie Voorspatscherm 7482518745 - Parafango për Kamioni: foto 2
RENAULT C/K/T-Serie Voorspatscherm 7482518745 - Parafango për Kamioni: foto 3

Parafango për Kamioni RENAULT C/K/T-Serie Voorspatscherm 7482518745

Zëvendëson OEM: 7482518745, 7482647541
Holandë, Veghel
Botuar: 3orë 59minNumri i referencës BP0016737_UP

85EUR

 • ≈ 8 825 ALL
 • ≈ 92 USD
Zëvendëson OEM: 7482518745, 7482647541
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
Scania Spiegel rechts compleet (elektrisch,verwarmd,lang) - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 1
Scania Spiegel rechts compleet (elektrisch,verwarmd,lang) - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 2

Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni Scania Spiegel rechts compleet (elektrisch,verwarmd,lang)

E reZëvendëson OEM: 1723519
Belgjikë, Bree
Botuar: 6orë 1minNumri i referencës SCAMR013R

125EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 12 978 ALL
 • ≈ 135 USD
E reZëvendëson OEM: 1723519
Belgjikë, Bree
Kontakto shitësin
Scania Spiegel links compleet (elektrisch,verwarmd,lang) - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 1
Scania Spiegel links compleet (elektrisch,verwarmd,lang) - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 2

Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni Scania Spiegel links compleet (elektrisch,verwarmd,lang)

E reZëvendëson OEM: 1723518
Belgjikë, Bree
Botuar: 6orë 1minNumri i referencës SCAMR013L

125EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 12 978 ALL
 • ≈ 135 USD
E reZëvendëson OEM: 1723518
Belgjikë, Bree
Kontakto shitësin
Schmidt Płyta czołowa  Schmidt - Trupi dhe të jashtme për Rimorkio: foto 1
Schmidt Płyta czołowa  Schmidt - Trupi dhe të jashtme për Rimorkio: foto 2
Schmidt Płyta czołowa  Schmidt - Trupi dhe të jashtme për Rimorkio: foto 3
Schmidt Płyta czołowa  Schmidt - Trupi dhe të jashtme për Rimorkio: foto 4
Schmidt Płyta czołowa  Schmidt - Trupi dhe të jashtme për Rimorkio: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Trupi dhe të jashtme për Rimorkio Schmidt Płyta czołowa Schmidt

E re2021I pershtatshem per modele: Schmidt
Poloni
Botuar: 19orë 40min

925EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 96 041 ALL
 • ≈ 1 003 USD
E re2021I pershtatshem per modele: Schmidt
Poloni
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz KOMPLETNY PRZÓD ATEGO  Mercedes-Benz ATEGO - Parakolp për Kamioni: foto 1
Mercedes-Benz KOMPLETNY PRZÓD ATEGO  Mercedes-Benz ATEGO - Parakolp për Kamioni: foto 2

Parakolp për Kamioni Mercedes-Benz KOMPLETNY PRZÓD ATEGO Mercedes-Benz ATEGO

E re2023I pershtatshem per modele: Mercedes-Benz ATEGOZëvendëson OEM: ATEGO, ATEGO
Poloni
Botuar: 1d

1 800EUR

 • ≈ 186 892 ALL
 • ≈ 1 953 USD
E re2023I pershtatshem per modele: Mercedes-Benz ATEGOZëvendëson OEM: ATEGO, ATEGO
Poloni
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Grilë për Kamioni Scania lower grille carrier hinge 1742265

Zëvendëson OEM: 1742265
Estoni, Tartu linn
Botuar: 1dNumri i referencës 68222

30EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 114 ALL
 • ≈ 32 USD
Zëvendëson OEM: 1742265
Estoni, Tartu linn
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni Mercedes-Benz Air deflector A9425201922

2010I pershtatshem per modele: ActrosZëvendëson OEM: A9425201922, A9345200422
Estoni, Tartu linn
Botuar: 1dNumri i referencës 68220

500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 51 914 ALL
 • ≈ 542 USD
2010I pershtatshem per modele: ActrosZëvendëson OEM: A9425201922, A9345200422
Estoni, Tartu linn
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni Volvo Door trim panel 21934402

2016I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21934402, 82909849, 82218711
Estoni, Tartu linn
Botuar: 1dNumri i referencës 68224

100EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 10 382 ALL
 • ≈ 108 USD
2016I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 21934402, 82909849, 82218711
Estoni, Tartu linn
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Dritare dhe pjesë këmbimi për Kamioni Volvo Glass lift 82907373

2016I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 82907373
Estoni, Tartu linn
Botuar: 1dNumri i referencës 68223

125EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 12 978 ALL
 • ≈ 135 USD
2016I pershtatshem per modele: FHZëvendëson OEM: 82907373
Estoni, Tartu linn
Kontakto shitësin
Volvo tailgate Volvo A25, A30, A35 articulated dump - Trupi dhe të jashtme për Shkarkues teleskopik: foto 1
Volvo tailgate Volvo A25, A30, A35 articulated dump - Trupi dhe të jashtme për Shkarkues teleskopik: foto 2
Volvo tailgate Volvo A25, A30, A35 articulated dump - Trupi dhe të jashtme për Shkarkues teleskopik: foto 3
Volvo tailgate Volvo A25, A30, A35 articulated dump - Trupi dhe të jashtme për Shkarkues teleskopik: foto 4
Volvo tailgate Volvo A25, A30, A35 articulated dump - Trupi dhe të jashtme për Shkarkues teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Trupi dhe të jashtme për Shkarkues teleskopik Volvo tailgate Volvo A25, A30, A35 articulated dump

I pershtatshem per modele: Volvo A25, A30, A35 articulated dump
Sllovenia
Botuar: 1d
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: Volvo A25, A30, A35 articulated dump
Sllovenia
Kontakto shitësin
DAF CF (Meerdere types) Mirror 1813005 Sleeper Cab L2H1 - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 1
DAF CF (Meerdere types) Mirror 1813005 Sleeper Cab L2H1 - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 2
DAF CF (Meerdere types) Mirror 1813005 Sleeper Cab L2H1 - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 3
DAF CF (Meerdere types) Mirror 1813005 Sleeper Cab L2H1 - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 4
DAF CF (Meerdere types) Mirror 1813005 Sleeper Cab L2H1 - Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Pasqyrë e pamjes mbrapa për Kamioni DAF CF (Meerdere types) Mirror 1813005 Sleeper Cab L2H1

Zëvendëson OEM: 1813005, 1952146
Holandë, Veghel
Botuar: 1dNumri i referencës BP0278879_XP-142078

150EUR

 • ≈ 15 574 ALL
 • ≈ 162 USD
Zëvendëson OEM: 1813005, 1952146
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
DAF XF106 Door 1881863 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
DAF XF106 Door 1881863 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
DAF XF106 Door 1881863 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
DAF XF106 Door 1881863 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4
DAF XF106 Door 1881863 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni DAF XF106 Door 1881863

Zëvendëson OEM: 1881863, 1881863
Holandë, Veghel
Botuar: 1dNumri i referencës BP0299506_UP-142266

1 195EUR

 • ≈ 124 075 ALL
 • ≈ 1 296 USD
Zëvendëson OEM: 1881863, 1881863
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
DAF XF106 Door 1881862 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
DAF XF106 Door 1881862 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
DAF XF106 Door 1881862 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
DAF XF106 Door 1881862 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4
DAF XF106 Door 1881862 - Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Derë dhe pjesë këmbimi për Kamioni DAF XF106 Door 1881862

Zëvendëson OEM: 1881862, 1881862
Holandë, Veghel
Botuar: 1dNumri i referencës BP0299509_XP-142265

395EUR

 • ≈ 41 012 ALL
 • ≈ 428 USD
Zëvendëson OEM: 1881862, 1881862
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
DAF XF106 Side skirt Set DAF XF106 2123059 - Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni: foto 1
DAF XF106 Side skirt Set DAF XF106 2123059 - Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni: foto 2
DAF XF106 Side skirt Set DAF XF106 2123059 - Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni: foto 3
DAF XF106 Side skirt Set DAF XF106 2123059 - Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni: foto 4
DAF XF106 Side skirt Set DAF XF106 2123059 - Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Aerodinamikë/ Kuadër i drejtimit të tërthortë për Kamioni DAF XF106 Side skirt Set DAF XF106 2123059

2017Zëvendëson OEM: 2123059, 1903109, 2123060, 1900487, 2123059, 2123053
Holandë, Veghel
Botuar: 1dNumri i referencës G0000719-142009

1 250EUR

 • ≈ 129 786 ALL
 • ≈ 1 356 USD
2017Zëvendëson OEM: 2123059, 1903109, 2123060, 1900487, 2123059, 2123053
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 940
1 / 940
T1 new listing page - Trupi dhe të jashtme
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.