Rimorkiot nga Gjermani


2 024
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 102 1/102   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Aschwege & Toenjes - Staplerhalterung, Liftachse - rimorkio e hapur/ platformë
 15
3 400 EUR
Çmimi neto

Rimorkio e hapur/ platformë

2001
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 300 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 1m 27d

Transimpex GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 33433

Hüffermann HTM 13-T Anhänger für Abetzcontainer - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 5
5 900 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2-aks
Ngarkesa e dobishme: 11 010 kg
Pesha bruto: 13 000 kg

Online: 1d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 82839

 Schmitz Cargobull - BDF System, Standard Ausführung, Lack NEU - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 8
Pyet për çmimin

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2014
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 17874

Koch CN 12, Alu-Kofferaufbau, Edelstahl, TOP-ZUSTAND - rimorkio makine
 14
1 500 EUR
Çmimi neto

Rimorkio makine

2007
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 060 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 1d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID ES630

EXCALIBUR S2 Trans-Form Luxus 100km/h Alu - rimorkio
 6
13 100 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

E re
2019
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 820 kg
Pesha bruto: 1 500 kg

Online: 1d

Bargen Nutzfahrzeuge

Gjermani, 32107 Bad Salzuflen

ID 2-1

Kögel ANBS 18 Anhänger Pritsche offen, BPW, Scheiben - rimorkio e hapur/ platformë
 9
5 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio e hapur/ platformë

2003
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 200 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

11

Gjermani, Stuhr

ID 0430/20

Waco 2 Pferde - rimorkio bagëtish
 6
1 650 EUR

Rimorkio bagëtish

1997
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 1d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Vollpoly 2 Pferde - rimorkio bagëtish
 8
1 650 EUR

Rimorkio bagëtish

1994
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 1d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Alf Vollpoly 2 Pferde - rimorkio bagëtish
 7
1 999 EUR

Rimorkio bagëtish

1994
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 1d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Holz Poly 2 Pferde mit SK - rimorkio bagëtish
 7
1 499 EUR

Rimorkio bagëtish

1996
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 1d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Böckmann Comfort 2 Pferde - rimorkio bagëtish
 6
2 899 EUR

Rimorkio bagëtish

2003
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 1d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Böckmann Vollpoly 2 Pferde - rimorkio bagëtish
 7
2 690 EUR

Rimorkio bagëtish

2002
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 1d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Köstner Einstock - rimorkio bagëtish
 13
12 890 EUR
Çmimi neto

Rimorkio bagëtish

2005
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

WS Trucks GmbH

7

Gjermani, Dorsten

Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 10,5 Tieflader,verzinkt, Gitterrostramp - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 230 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 1d

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, D-52477 Alsdorf

SARIS PK Record 140 Gitter Rückwärtskipper - rimorkio vetëshkarkuese
 20
2 490 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

2016
2-aks

Online: 2d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923923

BRIAN_JAMES Cargo Digger Plant 2 Maschinentransporter - rimorkio
 20
4 189 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio

E re
2020
2-aks

Online: 2d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9922345

SARIS PL 2027 niedriges Fahrgestell Hochlader - rimorkio makine
 15
3 119 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio makine

E re
2020
2-aks

Online: 2d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9921298

Dinkel Schwenkwandkoffer - rimorkio pijesh
15 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio pijesh

2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 200 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

Riess GmbH & Co. KG

Gjermani, Tuttlingen

ID 203459

Fahrzeug- & Baumaschinentransporter - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 13
6 800 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

2003
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 480 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

Öhlmann Reiner Fahrzeughandel

Gjermani

Meiller MZDA 18/21**Kipper**TÜV 03/21**Alu-Bordwände - rimorkio vetëshkarkuese
 11
8 600 EUR
Çmimi neto

Rimorkio vetëshkarkuese

2004
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 440 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

O.S.A. Baumaschinen GmbH

Gjermani, Ebermannsdorf

Hoffmann 24 to.**4-Achser**hydr. Rampen! - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
10 800 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

2002
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 350 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 2d

O.S.A. Baumaschinen GmbH

Gjermani, Ebermannsdorf

1 2 3 102   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.