Rimorkio Niftylift 170 H D E Hoogwerker

Viti i prodhimit 1999
Gjendja e mirë
Pesha neto 1 995 kg
Kapaciteti ngritës 200 kg
Ngjyra e verdhë
Vendndodhja Holandë, Leur
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: naftë/LPG
Pjesë shtesë
 • numri i pronarëve të mëparshëm: 1
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: rimorkio Niftylift 170 H D E Hoogwerker

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": rimorkio Niftylift 170 H D E Hoogwerker

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.