Rimorkiot autotransportuese


   Faqja 1 e 11 1/11   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Humbaur - MTK354222 Fahrzeugtransporter Autotransporter - rimorkio autotransportuese
 15
Pyet për çmimin
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 720 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 4115

Rolfo C322 - 3 AS  - rimorkio autotransportuese
 8
7 950 EUR
Çmimi neto
2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 300 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 1d

RH TRUCKS B.V.

Holandë, Meerkerk

BRIAN_JAMES Cargo Connect Tridem 12 Zoll Maschinentransporte - rimorkio autotransportuese
 20
9 349 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2-aks

Online: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923474

Kässbohrer Metago ATP 003  - rimorkio autotransportuese
 11
8 989 EUR
Çmimi neto
2004
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 510 kg
Pesha bruto: 14 400 kg

Online: 1d

Primatruck s.r.o.

9

Republika Çeke, Třebestovice

Lohr Eurolohr 1.53 Evolution voll verzinkt  - rimorkio autotransportuese
 11
29 989 EUR
Çmimi neto
2008
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 150 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

Primatruck s.r.o.

9

Republika Çeke, Třebestovice

Humbaur MTK KFZ-Transporter PKW Transportanhänger  - rimorkio autotransportuese
 4
8 000 EUR
Çmimi neto
2019
5-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 546 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

BFS Business Fleet Services GmbH

12

Gjermani, Kirchberg

ID DE/9456/366

Lohr Middenas Eurolohr Car transporter, combi - rimorkio autotransportuese
 7
9 900 EUR
Çmimi neto
2005
Ngarkesa e dobishme: 10 300 kg
Pesha bruto: 18 800 kg

Online: 3d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID L44906

Rolfo Formula Artic Car transporter, Autotransporter,  Transport d'automobile - rimorkio autotransportuese
 7
9 900 EUR
Çmimi neto
2008
Ngarkesa e dobishme: 8 300 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 8d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID 092136

Westhof PLATEAU ambulance - rimorkio autotransportuese
 4
Pyet për çmimin
1998
Ngarkesa e dobishme: 1 360 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 8d

Combo Sales B.V.

Holandë, Born, Netherlands

Lohr Middenas - rimorkio autotransportuese
 7
9 900 EUR
Çmimi neto
2005
Ngarkesa e dobishme: 10 300 kg
Pesha bruto: 18 800 kg

Online: 9d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID L44909

Vandamme Wagentransporter - rimorkio autotransportuese
 12
1 000 EUR
Ankandi
2006
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 700 kg

Online: 9d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Bosserijstraat 20, Veldegem, 8210

ID 6769807

Lohr Middenas Lohr Eurolohr Car transporter, Combi - rimorkio autotransportuese
 7
10 900 EUR
Çmimi neto
2006
Ngarkesa e dobishme: 10 800 kg
Pesha bruto: 18 800 kg

Online: 10d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID L46133

Lohr Middenas Eurolohr Car transporter, combi - rimorkio autotransportuese
 7
12 900 EUR
Çmimi neto
2008
Ngarkesa e dobishme: 9 850 kg
Pesha bruto: 18 800 kg

Online: 10d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID L52591

Merk anders MERSCH AUTO CARAVAN MULTI TRANSPORTER - rimorkio autotransportuese
 19
6 850 EUR
Çmimi neto
2006
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 150 kg
Pesha bruto: 4 950 kg

Online: 10d

Nidro Auto's b.v.

Holandë, LIENDEN

ID 85WKPD

Lohr AUTOTRANSPORTER 4-AUTO'S - rimorkio autotransportuese
 13
13 850 EUR
Çmimi neto
2008
Ngarkesa e dobishme: 8 840 kg
Pesha bruto: 14 000 kg

Online: 10d

Nidro Auto's b.v.

Holandë, LIENDEN

Rolfo 2 AS + FORMULA CARTRANSPORTER  - rimorkio autotransportuese
 15
23 950 EUR
Çmimi neto
2011
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 9 400 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 11d

RH TRUCKS B.V.

Holandë, Meerkerk

 O4 Starrdeichselanhänger / Fahrzeugtransporter - rimorkio autotransportuese
 6
11 900 EUR
Çmimi neto
2011
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 16 250 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 12d

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

S

Austri, 2345 Brunn am Gebirge

ID UVW200345

Rolfo Middenas Rolfo, Cartransporter, Combi - rimorkio autotransportuese
 7
19 900 EUR
Çmimi neto
2011
Ngarkesa e dobishme: 6 700 kg
Pesha bruto: 14 400 kg

Online: 15d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID 110235

Rolfo Middenas Premium 460 Dxi EURO 5, Retarder, Airco, Rolfo car transporter, combi - rimorkio autotransportuese
 6
27 800 EUR
Çmimi neto
2013
Ngarkesa e dobishme: 9 450 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 15d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID 090066

Rolfo Middenas Rolfo, Cartransporter, Combi - rimorkio autotransportuese
 7
27 800 EUR
Çmimi neto
2013
Ngarkesa e dobishme: 9 450 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 15d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID 092769

Niewiadów ADAM - rimorkio autotransportuese
 5
1 528.78 EUR
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 120 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 15d

FIRMA EVIX Ewa Anteczek

Poloni, Wąwał

1 2 3 11   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.