Reja dhe përdorur Rimorkiot dolly në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot dolly


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SAF D-2-20 - Rimorkio dolly
 6
Pyet për çmimin
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 16 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

TL-Tech&Trading

3

Finlandë, Salo

Hangler TDS-H 180 underbygget lav trækstang - Rimorkio dolly
 7
Pyet për çmimin
Ngarkesa e dobishme: 15 050 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 8orë 26min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler TDS-H 180 - Rimorkio dolly
 11
Pyet për çmimin
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 300 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 8orë 27min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Krone ZZ Serie 9771  - Rimorkio dolly
 4
Pyet për çmimin
2018
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Limetec 2 taso dolly, Siisti  - Rimorkio dolly
 3
12 750 EUR
2018

Botuar: 4d

Osatori Oy

Finlandë, Finnland, Forssa, Kanta-Häme

Krone ZZ Serie 3758  - Rimorkio dolly
 8
5 875 EUR
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 400 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 4d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Krone ZZ Serie S4264  - Rimorkio dolly
 9
5 433 EUR
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 400 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Pacton DXX218 Serie 3384  - Rimorkio dolly
 4
5 710 EUR
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 280 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 8d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Krone ZZ Serie 8209  - Rimorkio dolly
 8
Pyet për çmimin
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 350 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 11d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Krone ZZ Serie 8201  - Rimorkio dolly
 7
5 275 EUR
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 350 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 12d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Krone ZZ Serie 5066  - Rimorkio dolly
 8
5 203 EUR
2014
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 400 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 13d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

  - Rimorkio dolly
 4
300 EUR
Ankandi

Botuar: 15d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Geerligsweg 3c, Staphorst , 7951 DZ

Numri i referencës 9547057

Mega MARIO II - Rimorkio dolly
 4
18 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
2-aks

Botuar: 21d

SC OTTO TRAILER SRL

5

Rumani, Constanța

Krone DOLLY | TURNTABLE * 57mm DRAWBAR - Rimorkio dolly
 16
11 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 23d

Louis Boon Trucks & Trailers BV

4

Holandë, Goes

Numri i referencës 2803-DV

Onbekend  - Rimorkio dolly
 3
Pyet për çmimin
E re
2-aks

Botuar: 23d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës N2627

Onbekend Dolly - Rimorkio dolly
 5
Pyet për çmimin
E re
2-aks

Botuar: 23d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës 482712

Renders ROC 16.27 LZV DOLLY | 20ft * X-STEERING * LIFT AXLE * APK 04-2024 - Rimorkio dolly
 20
18 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 36 500 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Botuar: 23d

Louis Boon Trucks & Trailers BV

4

Holandë, Goes

Numri i referencës 2695-CC-A

Närko C2MS11P11 - Rimorkio dolly
 20
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
Ngarkesa e dobishme: 15 700 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 23d

KB Auto Eesti OU

2 M

Estoni, Lääne-Harju vald

Ackermann 100cm hoog - Rimorkio dolly
 11
Pyet për çmimin
2020
1-aks

Botuar: 23d

P. Mostert Import-Export B.V.

7

Holandë, Lamswaarde - The Netherlands

Numri i referencës 001268

 Derouleuse - Rimorkio dolly
 18
Ankandi

Botuar: 1m 3d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Tyllis 1 akslet dolly - Rimorkio dolly
 10
15 500 EUR
2014
Ngarkesa e dobishme: 8 100 kg

Botuar: 1m 7d

ATS Norway AS

5

Norvegji, Hedmark, 2100

Numri i referencës 15747

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Dolly trailers
t1 old