Reja dhe përdorur Rimorkiot e bagëtive në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot e bagëtive


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ROLLAND P45 - Rimorkio bagëtish
 8
3 700 EUR
Çmimi pa. TVSH
1991
1-aks

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 1316

Joskin BETIMAX RDSG6000 - Rimorkio bagëtish
 8
24 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023

S&L Connect GmbH

7

Gjermani, Ringstraße 16

Numri i referencës JOSKIN/20

ROLLAND P45 - Rimorkio bagëtish
 8
3 700 EUR
Çmimi pa. TVSH
1991
1-aks

Botuar: 7orë 45min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 1316

boeckman 6115 - Rimorkio bagëtish
 6
976.17 EUR
2010

Botuar: 9orë 45min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

/ orb70 - Rimorkio bagëtish
 7
12 500 EUR
2016

Botuar: 2d

E-FARM COM

5

Gjermani, FR-76850 BOSC LE HARD

Numri i referencës 46618-NCUB6WD

Pezzaioli RBA31-C - Rimorkio bagëtish
 15
1 000 EUR
Ankandi
2003
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 800 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593538

Gray and Adams Limited GADD3T/8 - Rimorkio bagëtish
 15
1 000 EUR
Ankandi
2006
Ngarkesa e dobishme: 24 280 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593531

Cuppers LSDO 12-27L - Rimorkio bagëtish
 15
500 EUR
Ankandi
1991
Ngarkesa e dobishme: 29 760 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593563

Jumbo MV 200 VV - Rimorkio bagëtish
 15
2 500 EUR
Ankandi
2000
Ngarkesa e dobishme: 12 150 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593575

gray and adams  - Rimorkio bagëtish
 15
2 500 EUR
Ankandi
2006
Ngarkesa e dobishme: 23 920 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593567

Zorzi MVP3 - Rimorkio bagëtish
 15
2 500 EUR
Ankandi
2001
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 16 000 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593576

Cuppers  - Rimorkio bagëtish
 15
1 000 EUR
Ankandi
2000
Ngarkesa e dobishme: 25 000 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593548

Pezzaioli RBA31B - Rimorkio bagëtish
 15
1 000 EUR
Ankandi
2003
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 470 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593569

Pezzaioli RBA31 - Rimorkio bagëtish
 15
1 000 EUR
Ankandi
2002
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 470 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593577

Joskin Betimax RDS6000 Kreaturvogn. - Rimorkio bagëtish
 7
Pyet për çmimin
2022

Botuar: 8d

Danatek A/S

5

Danimarkë, Farsø

Agroland KG 90 - Rimorkio bagëtish
 6
30 172 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023

Botuar: 8d

Danatek A/S

5

Danimarkë, Farsø

Finkl 2 Stock Ausahrbares Dach Vollalu Typ 2  - Rimorkio bagëtish
 13
24 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 690 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 12d

WS Trucks GmbH

10

Gjermani, Dorsten

CUPPERS LVA 10-10L - Rimorkio bagëtish
 20
17 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 200 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Botuar: 14d

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës WY37DY

 Ifor Williams - TA510 G14 434x178x212 - Rimorkio bagëtish
 9
Pyet për çmimin
E re
3-aks
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 27d

Trailer Point GmbH

Gjermani, Warstein

Numri i referencës 6905c2ed-8dff-42b5-bfc4-8

UNIA Transportplattform PL-6 mit Viehaufbau rund  - Rimorkio bagëtish
 4
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 30d

EURO-JABELMANN Maschinenbau GmbH

2

Gjermani, D-49847

Joskin BETIMAX RDSG6000 - Rimorkio bagëtish
 8
24 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023

Botuar: 1m 5d

S&L Connect GmbH

7

Gjermani, Ringstraße 16

Numri i referencës JOSKIN/20

Stehmann3 Stock Ausahrbares Dach  Vollalu  - Rimorkio bagëtish
 13
39 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 11 160 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 10d

WS Trucks GmbH

10

Gjermani, Dorsten

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Livestock trailers
t1 old