Reja dhe përdorur Rimorkiot e hapura/ Platformë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot e hapura/ Platformë


   Faqja 1 e 27 1/27   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Henra - MAJOR Hochlader 135 t. 251x155x30cm VERFÜGBAR - Rimorkio e hapur/ Platformë
 12
Pyet për çmimin
E re
1-aks
Pesha bruto: 1 350 kg

Trailer Point GmbH

Gjermani, Warstein

Numri i referencës 897bf451-2a05-4aab-a9f4-7

Zwalve Machine loader !!! - Rimorkio e hapur/ Platformë
 18
19 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 460 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, Oss

Numri i referencës 38WFHR

 - Rimorkio e hapur/ Platformë
 6
Pyet për çmimin
1-aks

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës DA25417

Nugent I4920 HP Autoanhänger kippbar - Rimorkio e hapur/ Platformë
 13
3 900 EUR
2014
Ngarkesa e dobishme: 2 500 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1orë 37min

Biringer International GmbH

7

Austri, 3595 Brunn/Wild, Waiden 22

 Henra - MAJOR Hochlader 135 t. 251x155x30cm VERFÜGBAR - Rimorkio e hapur/ Platformë
 12
Pyet për çmimin
E re
1-aks
Pesha bruto: 1 350 kg

Botuar: 4orë 27min

Trailer Point GmbH

Gjermani, Warstein

Numri i referencës 897bf451-2a05-4aab-a9f4-7

A&D A&D-ZA18-01VL - Rimorkio e hapur/ Platformë
 11
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
Ngarkesa e dobishme: 15 240 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 5orë 5min

Braem

12

Belgjikë, Handzame

Numri i referencës E60853

Hangler TPS-H 160 - Rimorkio e hapur/ Platformë
 18
Pyet për çmimin
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 360 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 7orë 12min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

KWB-Kippanhänger, Bordwände (100cm), SAF - Rimorkio e hapur/ Platformë
 30
21 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
2-aks

Botuar: 7orë 23min

STARENT Truck & Trailer GmbH

15

Austri, Peuerbach

Numri i referencës TR23188

Krone Pritsche| Verstellbare Zuggabel*BPW*EBS*ABS*Luft - Rimorkio e hapur/ Platformë
 15
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 200 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 12orë 28min

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

14

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 0370/23

Brenderup 5375 ATB , 375x180 cm 2500 kg - Rimorkio e hapur/ Platformë
 17
4 028 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 970 kg
Pesha bruto: 2 500 kg

Botuar: 1d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Burg BPDA 10 | Luftfederung*BPW*Rundumlicht - Rimorkio e hapur/ Platformë
 12
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1988
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 620 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

14

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 0829/23

Saris PL 406 204 3500 kg - mit niedrig Fahrwerk - Rimorkio e hapur/ Platformë
 15
4 108 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 850 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Saris PL 306 170 2000 kg - mit niedrig Fahrwerk - Rimorkio e hapur/ Platformë
 15
2 814 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 579 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Saris PL 276 150 2000 kg - mit niedrig Fahrwerk - Rimorkio e hapur/ Platformë
 15
2 596 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 617 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Saris PL 506 204 3500kg HD Heavy Duty niedrig Fahrwerk - Rimorkio e hapur/ Platformë
 14
5 201 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 612 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës PL 506 204 3500 Heavy Duty

Saris PL 406 204 2700 kg - mit niedrig Fahrwerk - Rimorkio e hapur/ Platformë
 15
3 352 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 113 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Möslein 3 Achs Jumbo- Plato- Anhänger 8,60 m, Mega - Rimorkio e hapur/ Platformë
 10
Pyet për çmimin
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 870 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 126423

Obermaier Tandem- Pritschenanhänger - Rimorkio e hapur/ Platformë
 8
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 250 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Botuar: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 135307

GEWE 79WGV6, 2017, 3500kg, Load cap 2700kg, 2 Axles - Rimorkio e hapur/ Platformë
 18
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 150 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 3d

Mister Mike

1

Holandë, Ter aar

Numri i referencës gewe

Henra TR3 - Rimorkio e hapur/ Platformë
 19
6 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 563 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4d

Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.

18

Holandë, Geleen

Numri i referencës 7021.36.5

Boro New - Rimorkio e hapur/ Platformë
 5
Pyet për çmimin
E re
2022
2-aks
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 4d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

5

Poloni, Skalmierzyce

Blumhardt 26.000zł netto PRZYCZEPA 6.10M RESOR PARABOLA GRUBA RAMA BUDOWLANKA HAMULCE BĘBNOWE 2001 rok  MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Rimorkio e hapur/ Platformë
 16
5 639.03 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 450 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 4d

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Poloni, 26-613, Radom

Pacton trailers MXD218 - Rimorkio e hapur/ Platformë
 15
250 EUR
Ankandi
2011
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 240 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593524

1 2 3 27   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Dropside/ Flatbed trailers
t1 old