Rimorkio e hapur/ Platformë LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) i ri në shitje - ID: 6247549

26 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 606 422 ALL
  • ≈ 28 306 USD

LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)

Rimorkio e hapur/ Platformë i riLIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
E re|2024|3-aks|50000 kg|57000 kg

26 000EUR

Çmimi pa. TVSH

Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)

Botuar: 21d

PDF
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 1
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 2
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 3
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 4
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 5
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 6
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 7
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 8
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 9
Rimorkio e hapur/ Platformë i ri LIDER 2024 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY): foto 10
Ask for all available pictures

Botuar: 21d

PDF

26 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 606 422 ALL
  • ≈ 28 306 USD
Marka

Viti i prodhimit

2024
E re

Gjendja

e re
Pesha neto

7000 kg
Pesha bruto

57000 kg
Ngarkesa e dobishme

50000 kg
Ngjyra

e zezë, e bardhë, e kuqe, blu, jeshile, e verdhë, portokalli, kafe, gri
Vendndodhja

Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë/ajër
numri i akseve

marka e akseve

BPW
aksi i ngritjes

frenat

tamburi
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

gomat e përparme

385 /65 R22,5
gomat e pasme

385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
gomat

385 /65 R22,5
goma rezervë

Karroceria/supestruktura
arka e veglave

mbajtësi i gomës rezervë

Më shumë informacion

Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.

Available products in Stock. Ready for Shipment

Pleae contact with us for detail

show contacts

show contacts

show contacts

Mobile:show contacts Viber-whatsupp-Line

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

26 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 606 422 ALL
  • ≈ 28 306 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI