Rimorkiot e makinave


   Faqja 1 e 17 1/17   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Humbaur HTK 2500.31 - rimorkio makine
 9
3 770 EUR
2015

Online: 19orë 37min

AGRAVIS Technik Saltenbrock GmbH

Gjermani, D-59457 Werl-Oberbergstraße, Schmiedeweg 1

ID SAL2805274

D.A.C. z otwieranymi scianami (Klapy) - rimorkio makine
 20
7 724 EUR
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 1 500 kg

Online: 2d

Długosz-Auto-Center

Poloni, Daleszyce

Koffer AZ 25/1  - rimorkio makine
 3
4 500 EUR
Çmimi neto
2004
2-aks
Pesha bruto: 2 500 kg

Online: 2d

BFS Business Fleet Services GmbH

12

Gjermani, Kirchberg

ID DE/9837/1675

Humbaur Koffer D34AS  - rimorkio makine
 4
2 000 EUR
Çmimi neto
2013
1-aks

Online: 2d

BFS Business Fleet Services GmbH

12

Gjermani, Kirchberg

ID DE/9838/1676

HAPERT Sapphire H-2 Kofferanhänger - rimorkio makine
 20
11 900 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923136

BOECKMANN HL-AL 4121/27 Hochlader - rimorkio makine
 19
2 950 EUR
2016
2-aks
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 3d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923850

Koch CN 12, Alu-Kofferaufbau, Edelstahl, TOP-ZUSTAND  - rimorkio makine
 14
1 500 EUR
Çmimi neto
2007
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 060 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 8d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID ES630

SARIS PL 2027 niedriges Fahrgestell Hochlader - rimorkio makine
 15
3 119 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks

Online: 8d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9921298

Hubiere VLB501.70 - rimorkio makine
 4
300 EUR
Ankandi
2004
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 500 kg

Online: 9d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Chaussée de Brunehaut 304, Quevaucamps, 7972

ID 6778630

Daxara 238F100 - rimorkio makine
 6
300 EUR
Ankandi
2004
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg

Online: 9d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Chaussée de Brunehaut 304, Quevaucamps, 7972

ID 6778629

Fitzel PKW-Anhänger Rohrtransportanhänger 1-achs - rimorkio makine
 10
600 EUR
Çmimi neto
1991
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 430 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 11d

MG Handel GmbH

9

Austri, Hörsching

ID 90191

 Single Axle Trailer - rimorkio makine
 6
Ankandi

Online: 16d

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza

ID 240037784

 Single Axle Trailer - rimorkio makine
 7
Ankandi

Online: 16d

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza

ID 240037783

BOECKMANN TL-AL 2513/135 BWE Kastenanhänger gebremst - rimorkio makine
 16
1 869 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 1 350 kg

Online: 16d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923232

Joskin BETIMAX RDS G 6000 - rimorkio makine
 6
16 124 EUR
2019

Online: 17d

NEWTEC West Vertriebsgesellschaft fur Agrartechnik mbH

Gjermani, D-21726 Heinbockel-Hagenah, Trift 6

ID HAR2372309

VEZEKO HK E 27.4 Kofferanhänger Hochlader - rimorkio makine
 20
7 790 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 743 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 17d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923615

 Humbaur - H 752010 DK Startrailer abklappbare Zugdeichsel - rimorkio makine
 5
686 EUR
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 604 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 23d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 1282

 Reynolds Boughton Single Axle Trailer (Ex MOD) - rimorkio makine
 10
Ankandi

Online: 24d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140231105

UNSINN K 1325-14-1400-K Stahlgitterkl Kastenanhänger ge Maschinentransporter - rimorkio makine
 20
2 250 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 010 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 24d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923824

 Single Axle Trailer - rimorkio makine
 11
Ankandi

Online: 25d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140230582

1 2 3 17   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.