Reja dhe përdorur Rimorkiot e makinave në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot e makinave


   Faqja 1 e 33 1/33   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
KOCH 8.15 Plane Kastenanhänger gebremst - Rimorkio makine
 20
3 490 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2-aks

Botuar: 16orë 30min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9915769

WESTFALIA 1-Achser Kastenanhänger gebremst - Rimorkio makine
 16
650 EUR
2-aks

Botuar: 16orë 30min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931549

KOCH U2 Aluboden Kastenanhänger ungebremst - Rimorkio makine
 20
1 589 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks

Botuar: 16orë 30min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931563

KOCH U4 Aluboden Kastenanhänger ungebremst - Rimorkio makine
 20
1 989 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks

Botuar: 16orë 30min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931562

KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst - Rimorkio makine
 19
1 389 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks

Botuar: 16orë 30min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931555

 KT-EB2-VS Offroad Plus Deckelanhänger - Rimorkio makine
 20
4 289 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2-aks

Botuar: 16orë 31min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931552

VEZEKO TK C 27.35 Rampe, Tür, Fenster Kofferanhänger - Rimorkio makine
 20
9 990 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks

Botuar: 16orë 31min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931570

KOCH U4 mit Plane 1500 Kastenanhänger ungebremst - Rimorkio makine
 19
2 389 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks

Botuar: 16orë 31min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931566

Blyss A270**ab 70 € / mtl. - Rimorkio makine
 12
3 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
2-aks
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 1d

O.S.A. Baumaschinen GmbH

2

Gjermani, Ebermannsdorf

BOECKMANN TL-AL 2513/135 Profi Kastenanhänger gebremst - Rimorkio makine
 20
1 631 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 1 350 kg

Botuar: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9924101

Saris PL 2027 mit Plane 4,06 x 2,04 x 2,00m - Rimorkio makine
 6
4 571 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 035 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës PL 2027 Plane

Saris PL 256 150 1500 kg Black Edition - Rimorkio makine
 15
2 251 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 182 kg
Pesha bruto: 1 500 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Böckmann AH 4320/35 - hydraulisch kippbar mit Seilwinde - Rimorkio makine
 12
6 718 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 565 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës ATH 4320/35

Saris King XL - 226 x 126 x 30cm - Kippbar - Rimorkio makine
 14
789 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 626 kg
Pesha bruto: 750 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Saris Magnum Explorer 300 - Baumaschinentransporter - Rimorkio makine
 10
3 772 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 365 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës Magnum Explorer 300

Saris TP 406 204 2700 kg - Multitransporter - Rimorkio makine
 15
4 024 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 142 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Saris Magnum Explorer 3500kg - niedrige Ladehöhe! - Rimorkio makine
 10
4 184 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 805 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës Magnum Explorer 350 V Anhänger

TPV KT-EU2 Kastenanhänger mit Deckel - Silbergrau- - Rimorkio makine
 15
1 402 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 550 kg
Pesha bruto: 750 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Saris PL 306 170 2700 kg - mit niedrig Fahrwerk - Rimorkio makine
 15
2 898 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 251 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Stema WOM XT Absenkanhänger - Ideal für 2 Motorräder! - Rimorkio makine
 11
3 066 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 850 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës WOM Absenkanhänger 251x153

1 2 3 33   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Car trailers
t1 old