Oferta të ngjashme

Rimorkio makine HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst
HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
694 EUR
Rimorkio makine HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine HUMBAUR H 75 B Kastenanhänger ungebremst
HUMBAUR H 75 B Kastenanhänger ungebremst
1994, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
680 EUR
Rimorkio makine HUMBAUR H 75 B Kastenanhänger ungebremst, 1994
Rimorkio makine KOCH U7 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U7 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 395 EUR
Rimorkio makine KOCH U7 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 300 EUR
Rimorkio makine KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
873 EUR
Rimorkio makine KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine TL-EU2 Kastenanhänger ungebremst
TL-EU2 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
530 EUR
Rimorkio makine TL-EU2 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 069 EUR
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U4 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 179 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
950 EUR
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine BOECKMANN TL-AL 2513/75 Kastenanhänger ungebremst
BOECKMANN TL-AL 2513/75 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 090 EUR
Rimorkio makine BOECKMANN TL-AL 2513/75 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine BOECKMANN TL-AL 2111/75 Kastenanhänger ungebremst
BOECKMANN TL-AL 2111/75 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
838 EUR
Rimorkio makine BOECKMANN TL-AL 2111/75 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 135 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst, 2020

Rimorkio makine i ri HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst

Marka HUMBAUR
ID 9923113
Viti i prodhimit 2020
VIN WHDC0722BL0982162
E re
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Motori/linja e ngarjes
 • zhvendosja: 2 cc
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 2-aks
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: rimorkio makine HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": rimorkio makine HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.