Rimorkio makine i ri KOCH U4 Kastenanhänger ungebremst

Online: 1m 14d

ID 9923490
Viti i prodhimit 2020
VIN WKB00U475L0041911
E re
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Motori/linja e ngarjes
  • zhvendosja: 2 cc
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
1179 EUR
1 179
EUR
  • 145 955 ALL
  • 1 376 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
23:53
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
1 179
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio makine KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
873 EUR
Rimorkio makine KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
950 EUR
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U7 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U7 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 395 EUR
Rimorkio makine KOCH U7 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 300 EUR
Rimorkio makine KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 069 EUR
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 135 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U4 mit Aluboden Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 mit Aluboden Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 389 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 mit Aluboden Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U4 mit Plane 1500 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 mit Plane 1500 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 579 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 mit Plane 1500 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U2 mit Hochplane 130 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U2 mit Hochplane 130 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 229 EUR
Rimorkio makine KOCH U2 mit Hochplane 130 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH B1000 Kastenanhänger gebremst
KOCH B1000 Kastenanhänger gebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 386 EUR
Rimorkio makine KOCH B1000 Kastenanhänger gebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH 4.13 Alu-Bordwandaufsatz Kastenanhänger gebremst
KOCH 4.13 Alu-Bordwandaufsatz Kastenanhänger gebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 350 EUR
Rimorkio makine KOCH 4.13 Alu-Bordwandaufsatz Kastenanhänger gebremst, 2020
Rimorkio makine TPV EU 4 Kipp Kastenanhänger ungebremst Mietanhänger
TPV EU 4 Kipp Kastenanhänger ungebremst Mietanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
975 EUR
Rimorkio makine TPV EU 4 Kipp Kastenanhänger ungebremst Mietanhänger, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.