Rimorkio makine i ri KOCH U7 Kastenanhänger ungebremst

Online: 5m 16d

ID 9922031
Viti i prodhimit 2020
VIN WKB00U775J0035438
E re
Pesha bruto 750 kg
Ngarkesa e dobishme 520 kg
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Motori/linja e ngarjes
  • zhvendosja: 2 cc
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 1-aks
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 3 000 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 1 500 mm
  • lartësia e ngarkesës: 450 mm
1395 EUR
1 395
EUR
  • 172 945 ALL
  • 1 646 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
03:24
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
Henrik Rosemeier
Deutsch, English
Thomas Schleider
Johann Harms
1 395
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio makine KOCH U4 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 179 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
950 EUR
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
873 EUR
Rimorkio makine KOCH U1 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 300 EUR
Rimorkio makine KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 069 EUR
Rimorkio makine KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 135 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 BWEH Deckel Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U4 mit Aluboden Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 mit Aluboden Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 389 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 mit Aluboden Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U2 mit Hochplane 130 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U2 mit Hochplane 130 Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 229 EUR
Rimorkio makine KOCH U2 mit Hochplane 130 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH U4 mit Plane 1500 Kastenanhänger ungebremst
KOCH U4 mit Plane 1500 Kastenanhänger ungebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 579 EUR
Rimorkio makine KOCH U4 mit Plane 1500 Kastenanhänger ungebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH 7.26 hohe Bordwand Kastenanhänger gebremst
KOCH 7.26 hohe Bordwand Kastenanhänger gebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 816 EUR
Rimorkio makine KOCH 7.26 hohe Bordwand Kastenanhänger gebremst, 2020
Rimorkio makine KOCH B1000 Kastenanhänger gebremst
KOCH B1000 Kastenanhänger gebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 386 EUR
Rimorkio makine KOCH B1000 Kastenanhänger gebremst, 2020
Rimorkio makine HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst
HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
694 EUR
Rimorkio makine HUMBAUR Steely DK Kastenanhänger ungebremst, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.