Rimorkiot e makinave nga Gjermani


   Faqja 1 e 15 1/15   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Koch CN 12, Alu-Kofferaufbau, Edelstahl, TOP-ZUSTAND  - rimorkio makine
 14
1 500 EUR
Çmimi neto
2007
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 060 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 1d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID ES630

SARIS PL 2027 niedriges Fahrgestell Hochlader - rimorkio makine
 15
3 119 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks

Online: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9921298

BOECKMANN TL-AL 2513/135 BWE Kastenanhänger gebremst - rimorkio makine
 16
1 869 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 050 kg
Pesha bruto: 1 350 kg

Online: 9d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923232

Joskin BETIMAX RDS G 6000 - rimorkio makine
 6
16 124 EUR
2019

Online: 10d

NEWTEC West Vertriebsgesellschaft fur Agrartechnik mbH

Gjermani, D-21726 Heinbockel-Hagenah, Trift 6

ID HAR2372309

VEZEKO HK E 27.4 Kofferanhänger Hochlader - rimorkio makine
 20
7 790 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 743 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 10d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923615

BOECKMANN HB 1 Kastenanhänger gebremst - rimorkio makine
 13
650 EUR
1990
2-aks

Online: 10d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923594

 Humbaur - H 752010 DK Startrailer abklappbare Zugdeichsel - rimorkio makine
 5
686 EUR
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 604 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 16d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 1282

UNSINN K 1325-14-1400-K Stahlgitterkl Kastenanhänger ge Maschinentransporter - rimorkio makine
 20
2 250 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 010 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 17d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923824

TPV TL-EU2010/75 AL Plane Kastenanhänger ungebremst - rimorkio makine
 18
989 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks

Online: 24d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923372

BOECKMANN Uno Haube silber Pferdeanhänger - rimorkio makine
 14
1 390 EUR
1997
2-aks
Pesha bruto: 1 200 kg

Online: 25d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923206

BOECKMANN TL-AL 2513/135 Plane Kastenanhänger gebremst - rimorkio makine
 15
1 889 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 015 kg
Pesha bruto: 1 350 kg

Online: 25d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923065

BOECKMANN TL-AL 2111/75 KastenAufs FlPl Kastenanhänger ung - rimorkio makine
 20
1 450 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 573 kg

Online: 26d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923709

 Humbaur - HA133015 Einachser gebremst 1,3to - rimorkio makine
 15
1 473 EUR
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 020 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 29d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 1339

BOECKMANN TL-AL 3015/20 Profi Kastenanhänger gebremst - rimorkio makine
 18
2 490 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 546 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 1m

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923797

TPV TL-EU2010/75 AL BWAufs Kastenanhänger ungebremst - rimorkio makine
 19
1 019 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 627 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 1m 2d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923375

BOECKMANN HL-AL 4121/27 F Hochlader - rimorkio makine
 20
3 789 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 027 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 1m 3d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923661

BOECKMANN TL-AL 2113/135 Profi Kastenanhänger gebremst - rimorkio makine
 15
1 649 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 080 kg
Pesha bruto: 1 350 kg

Online: 1m 3d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923642

BOECKMANN HL-AL 3218/30 Hochlader - rimorkio makine
 20
3 590 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 401 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 1m 6d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923765

BOECKMANN HL-AL 5121/30 Hochlader - rimorkio makine
 18
4 490 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 112 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 1m 6d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923678

KOCH U2 mit Hochplane 130 Kastenanhänger ungebremst - rimorkio makine
 19
1 229 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%
E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 582 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 1m 7d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923769

1 2 3 15   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.