Rimorkio makine WM MEYER HKC 2531/186 Dreiseitenkipper

Online: 1m 14d

ID 9922756
Viti i prodhimit 2000
VIN WWC2CK125XW000103
Data e regjistrimit të parë 01.03.2000
Pesha bruto 2 500 kg
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 3 190 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 1 860 mm
  • lartësia e ngarkesës: 330 mm
Pjesë shtesë
  • imobilizuesi
3099 EUR
3 099
EUR
  • 383 644 ALL
  • 3 616 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
00:05
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
3 099
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio makine WM MEYER AZKF 1625/145 Kühlanhänger
WM MEYER AZKF 1625/145 Kühlanhänger
2009, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
4 582 EUR
Rimorkio makine WM MEYER AZKF 1625/145 Kühlanhänger, 2009
Rimorkio makine WM MEYER AZKS 1325/151 m.K. Kühlanhänger
WM MEYER AZKS 1325/151 m.K. Kühlanhänger
2007, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
4 350 EUR
Rimorkio makine WM MEYER AZKS 1325/151 m.K. Kühlanhänger, 2007
Rimorkio makine WM MEYER AZ 2030/151 S 18 VKL Kofferanhänger Mietanhänger
WM MEYER AZ 2030/151 S 18 VKL Kofferanhänger Mietanhänger
2012, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
4 288 EUR
Rimorkio makine WM MEYER AZ 2030/151 S 18 VKL Kofferanhänger Mietanhänger, 2012
Rimorkio makine ANSSEMS PSX 2000 Hochlader
ANSSEMS PSX 2000 Hochlader
2011, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 690 EUR
Rimorkio makine ANSSEMS PSX 2000 Hochlader, 2011
Rimorkio makine SARIS DV2000 McAlu Pro Kastenanhänger gebremst
SARIS DV2000 McAlu Pro Kastenanhänger gebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 193 EUR
Rimorkio makine SARIS DV2000 McAlu Pro Kastenanhänger gebremst, 2020
Rimorkio makine SARIS FW2000 McAlu Rampen Kastenanhänger gebremst
SARIS FW2000 McAlu Rampen Kastenanhänger gebremst
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 517 EUR
Rimorkio makine SARIS FW2000 McAlu Rampen Kastenanhänger gebremst, 2020
Rimorkio makine Humbaur - Xanthos Aero 2000
Humbaur - Xanthos Aero 2000
2020
Gjermani, 91710 Gunzenhausen
Rimorkio makine Humbaur - Xanthos Aero 2000, 2020
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZKF 2725/145 Kühlanhänger
WM MEYER AZKF 2725/145 Kühlanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 775 EUR
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZKF 2725/145 Kühlanhänger, 2020
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZKF 1525/145 Kühlanhänger
WM MEYER AZKF 1525/145 Kühlanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 218 EUR
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZKF 1525/145 Kühlanhänger, 2020
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZKF 1325/145 Kühlanhänger
WM MEYER AZKF 1325/145 Kühlanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 044 EUR
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZKF 1325/145 Kühlanhänger, 2020
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZKF 2025/145 Kühlanhänger
WM MEYER AZKF 2025/145 Kühlanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 629 EUR
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZKF 2025/145 Kühlanhänger, 2020
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZK3534/180 Tiefkühler Kühlanhänger
WM MEYER AZK3534/180 Tiefkühler Kühlanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
20 179 EUR
Rimorkio frigorifer WM MEYER AZK3534/180 Tiefkühler Kühlanhänger, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.