Reja dhe përdorur Rimorkiot e pijeve në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot e pijeve


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Zikun* Schwenkwand*Getränke*Reifen 80%*  - Rimorkio pijesh
 11
Pyet për çmimin
2005
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 200 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2

Gjermani, Kehl-Neumühl

Numri i referencës 0525723

2 Achs Schwenkwand- Kofferanhänger  - Rimorkio pijesh
 6
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1985
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 11 800 kg
Pesha bruto: 17 000 kg

Botuar: 8d

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 135801

ORTEN ZWA 18, LBW 2500kg, verzinkt, Getränkeaufbau Schröder - Rimorkio pijesh
 15
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 66030

ORTEN ZWA 18, LBW 2500kg, verzinkt, WB Getränkeaufbau - Rimorkio pijesh
 15
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 66029

BOESE Getränke, LBW 2500kg, verzinkt, Schwenkwand - Rimorkio pijesh
 15
19 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 260 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 662671

ORTEN ZWA 18, LBW 2500kg, verzinkt, Getränkeaufbau Schröder - Rimorkio pijesh
 15
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 66031

BOESE Getränke, LBW 2500kg, verzinkt, Schwenkwand - Rimorkio pijesh
 15
19 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 260 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 66267

Hangler Getränkeanhänger, 2CEL 16 - Rimorkio pijesh
 13
3 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 9 800 kg
Pesha bruto: 14 000 kg

Botuar: 1m 29d

MG Handel GmbH

12

Austri, Hörsching

Numri i referencës 970156

Böse BTA 7.3 / Ladebordwand  - Rimorkio pijesh
 29
5 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5m

Salzgitter Eurologistik GmbH

9

Gjermani, Salzgitter

Böse BTA 7.7 / Ladebordwand  - Rimorkio pijesh
 22
4 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9m 5d

Salzgitter Eurologistik GmbH

9

Gjermani, Salzgitter

 ORTEN TANDEMANHÄNGER ZFPR 18 GETRÄNKE - Rimorkio pijesh
 26
3 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 22255

Spier ZGL 290 | Dautel LBW 2,00to*50mm*EBS*4x Reihen  - Rimorkio pijesh
 15
4 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 310 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1v

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

14

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 0425/22

Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL  - Rimorkio pijesh
 4
61 300 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 480 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2v 10m

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/9366/344

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Beverage trailers
t1 old