Reja dhe përdorur Rimorkiot frigorifer në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot frigorifer


   Faqja 1 e 12 1/12   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Autres TRIGANO LECAPITAINE + RELEC FROID TR21 -20c - Rimorkio frigorifer
 10
5 200 EUR
2012
1-aks
Pesha bruto: 1 000 kg

ALPINA International

7

Belgjikë, HOOGSTRATEN

Parator CV18-18 Serie 2252 - Rimorkio frigorifer
 15
Pyet për çmimin
2011
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 400 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 11orë 1min

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Talson MEGA AIRcargo Roller Bed Carrier Vector 1950 - Rimorkio frigorifer
 3
Pyet për çmimin
2014

Botuar: 11orë 25min

K N Lastvognsgenbrug / KNL TRUCKPARTS ApS

5

Danimarkë, Dänemark, Tappernøje, Sjælland

WM MEYER AZK 3534/156 2 Rohrbahnen Kühlanhänger - Rimorkio frigorifer
 20
16 400 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 370 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9929816

HAPERT Sapphire L-2 Kühlanhänger - Rimorkio frigorifer
 20
14 590 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 106 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931477

WM Meyer AZKF 2735/155 mit WMK-Z Kühlung - 3,44 x 1,55 m - Rimorkio frigorifer
 6
8 982 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 850 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës AZKF 2735/155 mit WMK4 Kuehlung

WM Meyer AZKF 2730/155 mit WMK-Z Kühlung - 3,00 x 1,55 m - Rimorkio frigorifer
 9
8 562 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 900 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës AZKF 2730/155 Kuehlkoffer

WM Meyer AZKF 1525/145 Kühlkoffer mit erhöhter Nutzlast! - Rimorkio frigorifer
 7
7 638 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 850 kg
Pesha bruto: 1 500 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës AZKF 1525/145 WMK4

WM Meyer AZKF 2025/145 Kühlkoffer mit WMK-Z Kühlung - Rimorkio frigorifer
 8
8 058 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 290 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës AZKF 2025/141 Kuehlkoffer

Böckmann Kühlanhänger KK 3018/27 H Zubehör - Rimorkio frigorifer
 15
9 538 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 960 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

Böckmann Kühlanhänger KK 3018/27 H - Rimorkio frigorifer
 15
10 504 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 000 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

Böckmann Böckmann Kühlanhänger KK 3015/27 H - Rimorkio frigorifer
 15
9 832 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 000 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

Böckmann Kühlanhänger KK 2513/15 H - Rimorkio frigorifer
 15
7 479 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 963 kg
Pesha bruto: 1 500 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

 EKERI T3-K - PARATOR SD 18 - Rimorkio frigorifer
 20
900 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

4

Krone Kontener Chłodnia Krone BDF wysokość 2,60m - Rimorkio frigorifer
 13
15 324.20 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014

Botuar: 4d

PPHU Zbigniew Woźniak

Poloni, 62-635 PRZEDECZ

 WM Meyer AZKF 2730/155 Kühlkoffer, Getränkeanhänger - Rimorkio frigorifer
 9
10 698 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 WM Meyer AZKF 1525/145 Kühlkoffer, Getränkeanhänger - Rimorkio frigorifer
 7
9 089 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 WM Meyer AZKF 2730/155 Kühlkoffer, Getränkeanhänger - Rimorkio frigorifer
 9
10 189 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 WM Meyer AZKF 2735/155 Kühlkoffer, Getränkeanhänger - Rimorkio frigorifer
 6
10 689 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 WM Meyer AZKF 2735/155 Kühlkoffer, Getränkeanhänger - Rimorkio frigorifer
 6
11 223 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 WM Meyer AZKF 2735/180 Kühlkoffer, Getränkeanhänger - Rimorkio frigorifer
 5
11 589 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

1 2 3 12   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Refrigerator trailers
t1 old