Reja dhe përdorur Rimorkiot izotermike në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot izotermike


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Cardi FRIGO TRASPORTO CARNI - Rimorkio izotermike
 15
6 000 EUR
2006
2-aks

Botuar: 7d

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Itali, Chiusa di Pesio (CN)

Numri i referencës BRCA013

Sommer ZP18 - Rimorkio izotermike
 13
3 500 EUR
2008
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Rimorkio izotermike
 15
4 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2m 3d

A1-Truck GmbH

9

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 66306

SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Rimorkio izotermike
 15
4 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2m 3d

A1-Truck GmbH

9

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 66305

 SCHMITZ 2 Achs Tiefkühlanhänger ZKO18/L-8.15 FP80/60 Mitsubishi Unterflur - Rimorkio izotermike
 26
20 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 030 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23078

HFR Thermokjerre - Rimorkio izotermike
 19
3 500 EUR
2011
Ngarkesa e dobishme: 10 550 kg

Botuar: 6m 25d

ATS Norway AS

5

Norvegji, Vestfold, 3160

Numri i referencës 14522

HFR Thermokjerre - Rimorkio izotermike
 20
3 500 EUR
2013
Ngarkesa e dobishme: 10 550 kg

Botuar: 6m 25d

ATS Norway AS

5

Norvegji, Vestfold, 3160

Numri i referencës 14521

HFR HF1828 - Rimorkio izotermike
 19
3 500 EUR
2010
Ngarkesa e dobishme: 10 550 kg

Botuar: 6m 25d

ATS Norway AS

5

Norvegji, Vestfold, 3160

Numri i referencës 14523

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Isothermal trailers
t1 old