Rimorkio me anë të palosshme UNSINN GDP 3560-14-2440 Drehschemelanhänger Hochlader

Online: 1m 14d

Marka UNSINN
ID 9922901
Viti i prodhimit 2015
VIN WUFC00000F0070581
Data e regjistrimit të parë 01.07.2015
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 2 330 kg
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Motori/linja e ngarjes
  • zhvendosja: 2 cc
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 6 060 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 440 mm
  • lartësia e ngarkesës: 350 mm
Pjesë shtesë
  • imobilizuesi
4949 EUR
4 949
EUR
  • 612 666 ALL
  • 5 774 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
01:58
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
4 949
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio me anë të palosshme UNSINN GDP 3560-14-2440 Drehschemelanhänger
UNSINN GDP 3560-14-2440 Drehschemelanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
9 727 EUR
Rimorkio me anë të palosshme UNSINN GDP 3560-14-2440 Drehschemelanhänger, 2020
Rimorkio me anë të palosshme ITAS PK 14
ITAS PK 14
1975
Sllovenia
1 000 EUR
Rimorkio me anë të palosshme ITAS PK 14, 1975
Rimorkio me anë të palosshme 2015 Ifor Williams LM85G
2015 Ifor Williams LM85G
2015
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Rimorkio me anë të palosshme 2015 Ifor Williams LM85G, 2015
Rimorkio me anë të palosshme Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast
Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast
2007, 2-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
2 990 EUR
Rimorkio me anë të palosshme Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast, 2007
Rimorkio me anë të palosshme Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast
Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast
2007, 2-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
2 990 EUR
Rimorkio me anë të palosshme Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast, 2007
Rimorkio me anë të palosshme Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast
Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast
2007, 2-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
2 990 EUR
Rimorkio me anë të palosshme Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast, 2007
Rimorkio me anë të palosshme Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast
Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast
2007, 2-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
2 990 EUR
Rimorkio me anë të palosshme Obermaier OD2-L180 Baustoffanhänger 14.200kg Nutzlast, 2007
Rimorkio me anë të palosshme H&W HWT PAP14 | 150cm Extendable | 7830kg Payloa
H&W HWT PAP14 | 150cm Extendable | 7830kg Payloa
2009, 2-aks
Holandë, Groot-Ammers
8 500 EUR
Rimorkio me anë të palosshme H&W HWT PAP14 | 150cm Extendable | 7830kg Payloa, 2009
Rimorkio me anë të palosshme Stema BMAT O2 27-30-14.2 Minibagger 2700 kg NEU
Stema BMAT O2 27-30-14.2 Minibagger 2700 kg NEU
2019, 2-aks
Gjermani, 51545 Waldbröl
3 159 EUR
Rimorkio me anë të palosshme Stema BMAT O2 27-30-14.2 Minibagger 2700 kg NEU, 2019
Rimorkio me anë të palosshme Huber AB21 N18 Baustoffanhänger
Huber AB21 N18 Baustoffanhänger
2015, 2-aks
Gjermani, Göttingen
17 900 EUR
Rimorkio me anë të palosshme Huber AB21 N18 Baustoffanhänger, 2015
Rimorkio me vagonetë të mbyllur UNSINN LK 1325-14-1420 Kofferanhänger
UNSINN LK 1325-14-1420 Kofferanhänger
2015, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 549 EUR
Rimorkio me vagonetë të mbyllur UNSINN LK 1325-14-1420 Kofferanhänger, 2015
Rimorkio makine UNSINN GTP 3554-13-2200 Hochlader
UNSINN GTP 3554-13-2200 Hochlader
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 644 EUR
Rimorkio makine UNSINN GTP 3554-13-2200 Hochlader, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.