Reja dhe përdorur Rimorkiot me bot në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot me bot, rimorkiot cisternë


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Tank - Rimorkio me bot
 6
5 350 EUR
2-aks

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës QA25417

 Interconsult 3-axlat - Rimorkio me bot
 20
601 EUR
Ankandi

Botuar: 14orë 52min

Blinto

4

Willig 2TDA /A3| 18.500ltr*2 Kammern*Kamera*Luft  - Rimorkio me bot
 19
45 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 740 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 14orë 54min

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

14

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 0388/23

 1991 SCHAEFER-TECHNIK KS-Tank 5000HY - Rimorkio me bot
 4
34 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto GmbH

4

YSM 500 LITRES A EAU - Rimorkio me bot
 20
1 300 EUR
2006
Pesha bruto: 750 kg

Botuar: 5d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 11056564

Courant 500 LITRES A EAU - Rimorkio me bot
 20
1 300 EUR
1992
Pesha bruto: 750 kg

Botuar: 5d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 11056563

Courant 500 LITRES A EAU - Rimorkio me bot
 20
1 300 EUR
1992
Pesha bruto: 750 kg

Botuar: 5d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 11056565

ECOLINE  Veenhuis  - Rimorkio me bot
 14
28 500 EUR
2013

Botuar: 5d

KRAAKMAN MIDDENMEER

7 J A B K

Holandë, Agriport 127 1775 TA Middenmeer

Numri i referencës 29302

Sodimac TL 60 CUVE A LISER - Rimorkio me bot
 19
6 900 EUR
1979

Botuar: 6d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 56030

Esterer TA 24.225 3 Kammern 20.650ltr Top!  - Rimorkio me bot
 11
19 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
3-aks

Botuar: 6d

Janssen Trucks

14

Holandë, Tegelen

Feldrandcontainer 66m³ Gülle Wasser  - Rimorkio me bot
 14
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio me bot për transportimin e siloseve

E re
2023
1-aks

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës w

 Tankvagn 2,7 kubik - Rimorkio me bot
 20
Ankandi

Botuar: 8d

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002070

 Asphaltkocher Asphaltkocher, 4x VORHANDEN! - Rimorkio me bot
 12
7 452 EUR
Çmimi pa. TVSH
1983
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 3 930 kg
Pesha bruto: 6 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 5893

 K-TAH 24-24/1 K-TAH 24-24/1, 4 Kammern, 25.000l - Rimorkio me bot
 14
31 212 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 300 kg
Pesha bruto: 22 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 9623

Feldbinder EUT 31.2 Silo-Anhänger EUT 31.2 Silo-Anhänger, ca. 31m³, 4x Domdeckel - Rimorkio me bot
 15
12 852 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 200 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85531

Kögel AHW Wassertank-Anhänger AHW Wassertank-Anhänger - Rimorkio me bot
 7
4 536 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
1-aks
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 80530

 SA 18 Fäkalienanhänger SA 18 Fäkalienanhänger, ca. 10.000l - Rimorkio me bot
 15
12 852 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 060 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 84417

 SPYKSTAAL Wassertank-Anhänger SPYKSTAAL Wassertank-Anhänger 8x vorhanden! - Rimorkio me bot
 9
5 940 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
1-aks

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 8528

 TA 24.225 TA 24.225, 3 Kammern 22,3m³ - Rimorkio me bot
 9
29 052 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 19 250 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 6371

 - B16/3 KOEHLER B16/3, ca. 23.250l, 3 Kammern - Rimorkio me bot
 15
6 696 EUR
Çmimi pa. TVSH
1977
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 550 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 62916

Stokota 14 ALPR - Rimorkio me bot
 63
22 000 EUR
2021
3-aks

Botuar: 13d

SARL FCE

2

Francë, HUTTENHEIM

Numri i referencës FX264

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Tank trailers
t1 old