Rimorkiot me perde anësore


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Humbaur - HT354121 Hebebühnen-Anhänger Rohrzugdeichsel - rimorkio me perde anësore
 1
Pyet për çmimin
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 980 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 2906

 Daltec - Cargo 35 - rimorkio me perde anësore
 4
4 400 EUR
2009
Ngarkesa e dobishme: 2 300 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 18orë 53min

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID c24_22579

Möslein Tandem- Schiebeplanenanhänger 3 m Innenhöhe-- F - rimorkio me perde anësore
 13
21 800 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 730 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 121683

Tandem- Planenanhänger. Ladebordwand + Durchlad - rimorkio me perde anësore
 7
9 500 EUR
Çmimi neto
2012
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 5 990 kg
Pesha bruto: 9 950 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 129862

Möslein Tandem- Planenanhänger durchladbar-- Wenig Benu - rimorkio me perde anësore
 12
17 900 EUR
Çmimi neto
2018
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 100 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 129791

Möslein 1 Achs Planenanhänger - rimorkio me perde anësore
 9
7 500 EUR
Çmimi neto
2012
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 3 500 kg
Pesha bruto: 6 000 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 120169

Möslein Tandem- Planenanhänger,Durchladbar + LBW - rimorkio me perde anësore
 10
14 900 EUR
Çmimi neto
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 320 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130595

Möslein Tandem- Planenanhänger, Durchladen, LaSi Zertif - rimorkio me perde anësore
 13
20 900 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 750 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 123493B2

Humbaur Tandemplanenanhänger - rimorkio me perde anësore
 8
3 900 EUR
Çmimi neto
2005
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 560 kg
Pesha bruto: 4 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 127871

Möslein Tandem- Schiebeplanenanhänger, Ladungssicherung - rimorkio me perde anësore
 10
19 800 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 970 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 122225

Möslein Tandem Planenanhänger mit Ladebordwand 1,5 t un - rimorkio me perde anësore
 8
17 800 EUR
Çmimi neto
2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 320 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 127868

Tandem- Schiebeplanenanhänger zum Durchladen - rimorkio me perde anësore
 12
9 900 EUR
Çmimi neto
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 270 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130966

Möslein Tandem- Schiebeplanenanhänger, Ladungssicherung - rimorkio me perde anësore
 11
19 800 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 020 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 121570

Möslein Tandem- Schiebeplanenanhänger zum Durchladen mi - rimorkio me perde anësore
 15
21 800 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 900 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 120929

Möslein Tandem- SchiebeplanenanhängerDurchladbar + Lade - rimorkio me perde anësore
 10
16 900 EUR
Çmimi neto
2016
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 920 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 128891

Möslein 1 Achs Planenanhänger - rimorkio me perde anësore
 10
5 900 EUR
Çmimi neto
2013
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 500 kg
Pesha bruto: 4 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 120998

Möslein Tandem- Schiebeplanenanhänger zum DurchladenLad - rimorkio me perde anësore
 13
20 900 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 750 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 126473

Möslein Tandem- Planenanhänger + langer Überfahrklappe - rimorkio me perde anësore
 10
13 500 EUR
Çmimi neto
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 300 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 123578

Möslein Tandem Planenanhänger mit Ladebordwand 1,5 t un - rimorkio me perde anësore
 14
26 500 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 920 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 120317

Möslein Tandem- Planenanhänger, Durchladbar + LBW - rimorkio me perde anësore
 9
14 500 EUR
Çmimi neto
2015
Ngarkesa e dobishme: 6 320 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 124793

Möslein Tandem- Schiebeplanenanhänger, DurchladenLadung - rimorkio me perde anësore
 13
20 900 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 750 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 123493

1 2 3 9   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.