Reja dhe përdorur Rimorkiot me plan ngarkimi të ulët në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot me plan ngarkimi të ulët


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Dangreville PE 32A - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 9
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

E re
3-aks
Pesha bruto: 32 000 kg

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës VG932PE25MC095004

Humbaur HS 654020 BS Tandem Tieflader NEU VERZINKT SOFOR  - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 4 900 kg
Pesha bruto: 6 500 kg

LKW-Service Nuernberger KG

4

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës HS 654020 BS Tandem Tieflader

 Ifor Williams - GH94 Rampe 280x131cm 27t. Vorführmodell - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

E re
2-aks
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 5orë 47min

Trailer Point GmbH

Gjermani, Warstein

Numri i referencës c42a3b5d-ee37-491e-9f72-b

 -Kastenanh. mit Rampe 255x145cm 2.0t. VERFÜGBAR - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 9
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

E re
2-aks
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 5orë 47min

Trailer Point GmbH

Gjermani, Warstein

Numri i referencës fca78ab0-e6ad-47e4-a77d-3

Castera Autonoom 31000 kg, Lowbed - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1987
Ngarkesa e dobishme: 24 000 kg
Pesha bruto: 31 000 kg

Botuar: 6orë 17min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 000137

Hangler DTL-H 300 30/24 ton maskin hænger til traktor - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 24 600 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 8orë 30min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler DTS-H 300 3 akslet hænger med ramper - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 18
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 26 360 kg
Pesha bruto: 33 000 kg

Botuar: 8orë 30min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler TPS-H 210 - 20 ton chassis hydr. ramper - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

2022
Ngarkesa e dobishme: 15 080 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Botuar: 8orë 31min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës FC8387

Hangler TPS-H 140 2 akslet kærre med ramper - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 14
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 11 240 kg
Pesha bruto: 14 400 kg

Botuar: 8orë 31min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler VTS 400 4 akslet hænger med ramper - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 17
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 36 540 kg
Pesha bruto: 44 000 kg

Botuar: 8orë 31min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler 2-aks 14-Tons med ramper - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 13
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 10 620 kg
Pesha bruto: 14 000 kg

Botuar: 8orë 31min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler  - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 11
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 900 kg
Pesha bruto: 33 000 kg

Botuar: 8orë 32min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler 2-aks 21 tons m. containerlåse - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 18
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 14 800 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Botuar: 8orë 32min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler DTS 300 3 akslet hænger med ramper - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 19
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 25 096 kg
Pesha bruto: 32 136 kg

Botuar: 8orë 33min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler TPS-H 250 3 akslet - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 17
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 21 880 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 8orë 33min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler ZTS-200 senge-anhænger - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

Ngarkesa e dobishme: 14 500 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Botuar: 8orë 33min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Dangreville PE 32A - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 9
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

E re
3-aks
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 8orë 49min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës VG932PE25MC095004

Özgül 8 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

E re
2022
8-aks
Ngarkesa e dobishme: 100 000 kg
Pesha bruto: 126 000 kg

Botuar: 14orë 25min

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

4

Turqia, Konya

OBERMAIER  - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 11
Pyet për çmimin
1999
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 000 kg

Botuar: 19orë 33min

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës 10934

Hangler 3 TPZL 33 3-Achs Tieflader hydraulische Rampen, - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
26 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

3-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 560 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 1d

MG Handel GmbH

12

Austri, Hörsching

Numri i referencës 0075

Carnehl CHKS - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 8
15 250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

2004
4-aks

Botuar: 1d

Chogi Sp. Z. o.o

1

Poloni, Księżyno

Faymonville MAX TRAILER F-R44-1AAA DIEPLADER AAN  - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
Pyet për çmimin
2020
4-aks

Botuar: 1d

Geurts Trucks B.V.

12

Holandë, ANDELST

1 2 3 20   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Low loader trailers
t1 old