Reja dhe përdorur Rimorkiot me tendë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot me tendë


   Faqja 1 e 10 1/10   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Fliegl TPS 118 - Rimorkio me tendë
 1
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
2-aks

Asiklaris Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, Hainburg

 RR-2E-6.5 - Rimorkio me tendë
 6
6 300 EUR
1991
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës NA25417

Krone ZZ 2015 LZV gekeurd !!! - Rimorkio me tendë
 20
11 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 900 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës 21WNLN

Krone ZZ 2015 LZV gekeurd !!! - Rimorkio me tendë
 20
11 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 900 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 15orë 1min

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës 21WNLN

 Saris Planenanhänger 5 Meter Heavy Duty - PL 506 204 3500kg - Rimorkio me tendë
 13
8 269 EUR

Botuar: 19orë 19min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Saris Planenanhänger King XL - 226 x 126 x 120cm - kippbar - Rimorkio me tendë
 20
1 189 EUR

Botuar: 19orë 32min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Saris Planenanhänger King XL - 226 x 126 x 120cm - kippbar - Rimorkio me tendë
 20
1 248 EUR

Botuar: 19orë 32min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Saris Planenanhänger 5 Meter Heavy Duty - PL 506 204 3500kg - Rimorkio me tendë
 12
8 682 EUR

Botuar: 19orë 33min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Planenanhänger Saris King - 206 x 114 x 100cm - kippbar mit Plane - Rimorkio me tendë
 15
1 095 EUR

Botuar: 19orë 35min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Planenanhänger Saris King - 206 x 114 x 100cm - kippbar mit Plane - Rimorkio me tendë
 15
1 150 EUR

Botuar: 19orë 35min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Saris Planenanhänger King XL - 226 x 126 x 120cm - kippbar - Rimorkio me tendë
 19
1 248 EUR

Botuar: 19orë 36min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Samro - Rimorkio me tendë
 9
5 000 EUR
2007
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 19orë 47min

ABLIS POIDS LOURDS

8

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0076

Fliegl TPS 118 - Rimorkio me tendë
 1
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
2-aks

Botuar: 20orë 34min

Asiklaris Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, Hainburg

 Trailer FRUEHAUF (Tauliner) - Rimorkio me tendë
 6
Pyet për çmimin
2017
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

RABERT TRUCKS INTERNACIONAL, S.L.

15

Spanjë, Barcelona

Tang Karl Jumbo/Pritsche/Schiebeplane - Rimorkio me tendë
 6
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 100 kg
Pesha bruto: 10 700 kg

Botuar: 1d

Nero GmbH

Gjermani, Weinheim

Fliegl ZPS 180 / Molen - Schamel aanhanger / 2 as BPW Disk / Schuifzeil - Rimorkio me tendë
 19
13 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 100 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

Kuijpers Trading B.V.

2

Holandë, Tilburg

Numri i referencës 34WSZJ

Möslein Tandem- Planenanhänger - Rimorkio me tendë
 12
Pyet për çmimin
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 600 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Botuar: 1d

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 135091

Möslein Tandem Planenanhänger, Ladebordwand 1,5 t + Dur - Rimorkio me tendë
 15
Pyet për çmimin
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 920 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Botuar: 1d

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 120317

Tandem- Schiebeplanenanhänger zum Durchladen - Rimorkio me tendë
 11
10 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 270 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Botuar: 1d

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 130966

 Eduard - viele Großen viele Farben direkt von ANHÄNGERWIRTZ - Rimorkio me tendë
 5
Pyet për çmimin
2023
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

ANHAENGERWIRTZ GmbH

2

Gjermani, Grevenbroich

Numri i referencës AHW ED Promo

Doornwaard DT 7000 oe - Rimorkio me tendë
 15
1 000 EUR
Ankandi
2004
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 3 805 kg

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Woutersweg 10, ''s-Gravenzande, 2691PR

Numri i referencës 9586653

Hapert Pritschenhochlader Azure H2 2700kg 405x200cm - Rimorkio me tendë
 26
5 168 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 080 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

SVAN CHTP11 - Rimorkio me tendë
 10
5 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 4 825 kg
Pesha bruto: 8 000 kg

Botuar: 3d

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Republika Çeke, Praha

1 2 3 10   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Curtainsider trailers
t1 old