Reja dhe përdorur Rimorkiot me vagonetë të mbyllur në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot me vagonetë të mbyllur


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Kilafors - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 20
601 EUR
Ankandi

Botuar: 14orë 5min

Blinto

4

Lecitrailer - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 8
6 500 EUR
2008
3-aks
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 1d

ABLIS POIDS LOURDS

8

Francë, ABLIS

Numri i referencës 19-0145

Brenderup Cargo 7350 TBD Rampa 350x155x185 cm - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
3 898 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 885 kg
Pesha bruto: 2 500 kg

Botuar: 1d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Brenderup Cargo 7350 TBR Rampa 350x155x185 cm - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 11
3 985 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 885 kg
Pesha bruto: 2 500 kg

Botuar: 1d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

VEZEKO TK B 15.30 Kofferanhänger - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 20
6 190 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 840 kg
Pesha bruto: 1 500 kg

Botuar: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931528

VEZEKO TK B 27.30 Kofferanhänger - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 20
6 690 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 037 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9931468

VEZEKO HK E 27.3 Kofferanhänger - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 20
8 690 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 743 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9930469

 Limetec 5-axlat - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 20
1 714 EUR
Ankandi

Botuar: 1d

Blinto

4

Ekeri 5 aks. kokosivuauk. liukukatto - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 1
Ekeri 5 aks. kokosivuauk. liukukatto - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 2
Ekeri 5 aks. kokosivuauk. liukukatto - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 3
Ekeri 5 aks. kokosivuauk. liukukatto - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 4
Ekeri 5 aks. kokosivuauk. liukukatto - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 1
Ekeri 5 aks. kokosivuauk. liukukatto - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 2

Ekeri 5 aks. kokosivuauk. liukukatto

2000 23-aks
Finlandë, Finnland, Forssa Osatori oy
Botuar: 2d

7 950 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2000 23-aks
Finlandë, Finnland, Forssa Osatori oy
4.4
21 komente
Trego të gjitha ofertat: 85
email Kontakto shitësin
Humbaur HK 133015-18P Kofferanhänger - sehr robust! - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 11
3 688 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 800 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Humbaur HK 203015-18P Kofferanhänger - sehr robust! - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
4 445 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 318 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës Humbaur HK 2030

WM Meyer AZ 2740/185 S35 - 4 mtr. Koffer mit Heckrampe - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
6 293 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 960 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës AZ 2740/185 Koffer mit Heckrampe

TPV KT-EU2 VS Koffer Anhänger mit verstärktem Deckel - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
1 671 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 550 kg
Pesha bruto: 750 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Böckmann KT 3015/20 H - 2m Innenhöhe - mit Flügeltüren - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
4 411 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 394 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës KPTG 3015/20 H mit Tueren

Humbaur HK 153015-18P Kofferanhänger - sehr robust! - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 12
3 856 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 993 kg
Pesha bruto: 1 500 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës HK 153015-18P

Saris FW 3,06x1,54 mit 2m Innenhöhe & Verkaufsklappe! - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
5 705 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 380 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës FW Verkaufskoffer

WM Meyer AZ 7525/126 S 30 - 750kg Kofferanhänger! - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
2 478 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 485 kg
Pesha bruto: 750 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës AZ 7525/126 S 30

Böckmann KT 3015/27 M - 2.700kg - mit Flügeltüren - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
4 192 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 100 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

TPV KT-EU2 Koffer Anhänger mit Deckel - Silbergrau- - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
1 402 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 550 kg
Pesha bruto: 750 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

WM Meyer AZ 2740/185 S35 4,00x1,85x2,05m Verstärkte Wände - Rimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
5 629 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 960 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Numri i referencës AZ 2740

1 2 3 40   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Closed box trailers
t1 old