Rimorkio me vagonetë të mbyllur / - Kofferaufbau

Online: 16d

Viti i prodhimit 2008
Data e regjistrimit të parë 01.11.2008
Pesha neto 800 kg
Pesha bruto 2 500 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Oelde
Telefoni +49 (0) 252...
Shasia/pezullimi
  • gomat: 195/R14
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 2 960 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 1 480 mm
4225 EUR
4 225
EUR
  • 524 077 ALL
  • 4 655 USD

Shitësi
BRÜGGEN SWAP-STORE
BRÜGGEN SWAP-STORE Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
16:54
Personat e kontaktit
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
4 225
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio me vagonetë të mbyllur Baranyai Anhängewagen Kofferaufbau mit Hebebühne Fahrschulfahrzeug
Baranyai Anhängewagen Kofferaufbau mit Hebebühne Fahrschulfahrzeug
2008
Austri, Hörsching
3 900 EUR
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Baranyai Anhängewagen Kofferaufbau mit Hebebühne Fahrschulfahrzeug, 2008
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Verem
Verem
2008, 2-aks
Francë, LIMAY
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Verem, 2008
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Lecitrailer
Lecitrailer
2008, 3-aks
Francë, ABLIS
6 500 EUR
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Lecitrailer, 2008
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Tandemkoffer, durchladbar
Tandemkoffer, durchladbar
2008, 2-aks
Gjermani, Schwebheim
3 900 EUR
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Tandemkoffer, durchladbar, 2008
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Wuppinger Austria Type: 15479
Wuppinger Austria Type: 15479
2008, 1-aks
Austri, Schörfling
5 900 EUR
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Wuppinger Austria Type: 15479, 2008
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Schmitz Cargobull - AKO 18
Schmitz Cargobull - AKO 18
2008
Zvicra, CH-5272 Gansingen
12 500 EUR
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Schmitz Cargobull - AKO 18, 2008
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Schmitz Cargobull - Starrdeichsel Frischdienst ohne Kühlung
Schmitz Cargobull - Starrdeichsel Frischdienst ohne Kühlung
2008
Gjermani, 99192 Neudietendorf
1 990 EUR
Rimorkio me vagonetë të mbyllur Schmitz Cargobull - Starrdeichsel Frischdienst ohne Kühlung, 2008
Rimorkio me vagonetë të mbyllur MAN TGL 12.240 4X2 BL
MAN TGL 12.240 4X2 BL
2008, 758 000 km
Holandë, Nieuwerkerk
Rimorkio me vagonetë të mbyllur MAN TGL 12.240 4X2 BL, 2008
Rimorkio me vagonetë të mbyllur LAG Middenas ( Truck 2008),6x2, Retarder, Airco, 3 Pedals, Combi, Jumbo, Mega
LAG Middenas ( Truck 2008),6x2, Retarder, Airco, 3 Pedals, Combi, Jumbo, Mega
2006
Holandë, Ede
8 900 EUR
Rimorkio me vagonetë të mbyllur LAG Middenas ( Truck 2008),6x2, Retarder, Airco, 3 Pedals, Combi, Jumbo, Mega, 2006
Rimorkio me platformë Hilse
Hilse
2008, 3-aks
Danimarkë, Esbjerg
Rimorkio me platformë Hilse, 2008
Rimorkio me plan ngarkimi të ulët Humbaur
Humbaur
2008, 4-aks
Danimarkë, Esbjerg
Rimorkio me plan ngarkimi të ulët Humbaur, 2008
Rimorkio me perde anësore Samro
Samro
2008, 3-aks
Francë, ABLIS
Rimorkio me perde anësore Samro, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.