Reja dhe përdorur Rimorkiot për kuaj në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot për kuaj


   Faqja 1 e 17 1/17   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Humbaur *xanthos aero * 2023 - die neue alu-poly klasse - Rimorkio për kuaj
 14
8 822 EUR
2023
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 6orë 2min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-58285 GEVELSBERG

Numri i referencës 46618-JXFLF2Y

Humbaur *xanthos aero alu * 2023-neue alu-poly klasse - Rimorkio për kuaj
 8
8 822 EUR
2023
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 6orë 4min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-58285 GEVELSBERG

Numri i referencës 46618-6HIRV8I

Humbaur *xanthos aero * 2023 - die neue alu-poly - Rimorkio për kuaj
 11
8 822 EUR
2023
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 6orë 7min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-58285 GEVELSBERG

Numri i referencës 46618-VQNZFA6

Humbaur xanthos aero 2400, alu 2-pferdeanhänger - Rimorkio për kuaj
8 822 EUR
2023
Pesha bruto: 2 400 kg

Botuar: 6orë 8min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-58285 GEVELSBERG

Numri i referencës 46618-WJVFULG

Humbaur xanthos aero 2-pferdeanhänger 2,4to alu/poly sk - Rimorkio për kuaj
 8
8 822 EUR
2023
Pesha bruto: 2 400 kg

Botuar: 6orë 9min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-58285 GEVELSBERG

Numri i referencës 46618-ZQSNDLA

 Cheval Liberte GOLD - Rimorkio për kuaj
 20
171 EUR
Ankandi

Botuar: 13orë 46min

Blinto

4

Onbekend Paardentrailer - Rimorkio për kuaj
 8
Pyet për çmimin
2012
2-aks
Pesha bruto: 2 750 kg

Botuar: 19orë 34min

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës 10820

BOECKMANN LASTRUP - Rimorkio për kuaj
 10
2 055 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
Ngarkesa e dobishme: 1 232 kg

Botuar: 1d

BIGTRUCK ROMAN CHUDECKI

Poloni, Zdrojewo

Cheval Liberté Gold 2 for two horses with tack room 2000 kg GVW trailer - Rimorkio për kuaj
 20
6 302 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 220 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 1d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

BOECKMANN Big Champion SKA WCF TKL Pferdeanhänger - Rimorkio për kuaj
 20
13 389 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 367 kg
Pesha bruto: 2 400 kg

Botuar: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9929962

BOECKMANN Uno Vollpoly Pferdeanhänger - Rimorkio për kuaj
 20
1 500 EUR
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 590 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Botuar: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

3

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

Numri i referencës 9929681

 IFOR WILLIAMS - Rimorkio për kuaj
 20
4 458 EUR
Ankandi

Botuar: 1d

Blinto

4

Cheval Liberté Gold 3 for two horses with tack room 2000 kg GVW trailer - Rimorkio për kuaj
 20
7 077 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 175 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 5d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Cheval Liberté Maxi 3 Minimax trailer for 3 horses GVW 3500kg tack room saddle - Rimorkio për kuaj
 20
13 940 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 105 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 5d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Cheval Liberté Gold One Alu + tack room for 1 / 1.5 horses 1600 kg GVW trailer - Rimorkio për kuaj
 16
6 445 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 910 kg
Pesha bruto: 1 600 kg

Botuar: 5d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Cheval Liberté Multimax trailer for 2 horses GVW 2600kg big tack room saddle - Rimorkio për kuaj
 20
10 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 640 kg
Pesha bruto: 2 600 kg

Botuar: 5d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Cheval Liberté Gold First Alu for two horses with tack room 2000 kg GVW trailer - Rimorkio për kuaj
 20
6 467 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 230 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 5d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Cheval Liberté Gold First Premium plywood + service door / sklejka drzwi boczne - Rimorkio për kuaj
 16
5 161 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 185 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 5d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Cheval Liberté Optimax Maxi 4 horse trailer 3.5T GVW - Rimorkio për kuaj
 20
16 460 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 990 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 5d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

Cheval Liberté Touring Country + front gate + saddle room trailer for 2 horses - Rimorkio për kuaj
 20
8 492 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 150 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 5d

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Poloni, Końskie

1 2 3 17   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Horse trailers
t1 old