Reja dhe përdorur Rimorkiot për makineri ndërtimi në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot për makineri ndërtimi


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Indespension 2.7 Ton - Rimorkio për makineri ndërtimi
 20
Ankandi

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371460

 Graham Edwards FB3516T - Rimorkio për makineri ndërtimi
 22
Ankandi

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371688

MOIROUD TR 6000 - Rimorkio për makineri ndërtimi
 3
2 085 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2005
2-aks

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 285374

GOURDON 3500 kg 3.30 m T/A Remorque 2 E ... - Rimorkio për makineri ndërtimi
 17
Ankandi
2017

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Stema BMAT O2 27-30-14.2 Minibagger 2700 kg NEU  - Rimorkio për makineri ndërtimi
 12
4 201 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 160 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 2d

Delta-Competent GmbH

4

Gjermani, Waldbröl

Stema BMAT O2 35-36-18.2 Minibagger 3500 kg NEU  - Rimorkio për makineri ndërtimi
 8
5 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 681 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Delta-Competent GmbH

4

Gjermani, Waldbröl

Humer HTT 14000 - Rimorkio për makineri ndërtimi
 5
Pyet për çmimin
2016
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 500 kg
Pesha bruto: 14 000 kg

Botuar: 2d

MAKROINVEST, s.r.o.

Sllovakia, Križovany nad Dudváhom

  - Rimorkio për makineri ndërtimi
 17
4 125 EUR
2012
2-aks

Botuar: 2d

ATS Sweden

2

Suedi, Gävleborg

Numri i referencës S6513

 Single Axle Trailer to suit Pedestrian Roller - Rimorkio për makineri ndërtimi
 13
Ankandi

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371183

  - Rimorkio për makineri ndërtimi
 13
500 EUR
Ankandi

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Polderweg 140, Schiedam, 3125 KE

Numri i referencës 9593269

  - Rimorkio për makineri ndërtimi
 15
500 EUR
Ankandi

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Polderweg 140, Schiedam, 3125 KE

Numri i referencës 9593234

Gourdon PE 6000 030GSSRM - Rimorkio për makineri ndërtimi
 7
Pyet për çmimin
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 4 240 kg
Pesha bruto: 6 000 kg

Botuar: 5d

SA Garage Gérard Poulalion

6

Francë, BOURRON MARLOTTE Ile-de-France - Seine-et-Marne

Numri i referencës 1450-V

 Saris Magnum Maxx 3500 - Baggertransporter,  Maschinentransporter - Rimorkio për makineri ndërtimi
 12
5 689 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 WM Meyer MB 3535/185 Minibaggertransporter - Rimorkio për makineri ndërtimi
 11
6 149 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Saris Magnum Explorer 350 Bagger-Maschinentransporter - Rimorkio për makineri ndërtimi
 9
4 979 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Saris Magnum Maxx 3500 - Baggertransporter,  Maschinentransporter - Rimorkio për makineri ndërtimi
 12
5 973 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Saris Magnum Explorer 300 - Bagger-Maschinentransporter - Rimorkio për makineri ndërtimi
 10
4 489 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 WM Meyer MB 3535/185 Minibaggertransporter - Rimorkio për makineri ndërtimi
 11
6 456 EUR

Botuar: 5d

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Hubière 2 ESSIEUX - Rimorkio për makineri ndërtimi
 5
3 900 EUR
2008
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 700 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 5d

STP TRADING

5

Francë, BETHUNE

HUBIERE H212L01CF Remorque 2 Essieux T/A - Rimorkio për makineri ndërtimi
 13
Ankandi
2015

Botuar: 5d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

1 2 3 14   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Plant trailers
t1 old