Reja dhe përdorur Rimorkiot për transport druri në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot për transport druri


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Valart  - Rimorkio për transport druri
 6
3 440 EUR
2-aks

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

 K+G tec Zerbst L 18/65Z Holzanhänger - Rimorkio për transport druri
 15
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 340 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 86320

 K+G tec Zerbst L 18/65Z Holzanhänger K+G tec Zerbst L 18/65Z Holzanhänger - Rimorkio për transport druri
 15
17 172 EUR
Çmimi pa. TVSH
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 340 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86320

Riedler RUH 220 Holz Drehschemel *4xExteRungen  - Rimorkio për transport druri
 1
8 990 EUR
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 660 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5d

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

2

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës j1359 , 3RA1806 , H.R.

Doll A 131 Holz Drehschemel *4xExte-D5-Rungen  - Rimorkio për transport druri
 1
13 990 EUR
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 050 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5d

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

2

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës j1366 , 0D04136 , H.R.

Achleitner 2TNR20 Tandem Holz *Alcoa/4xExte  - Rimorkio për transport druri
 1
16 990 EUR
2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 660 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5d

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

2

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës j1361 , YY08589 , H.R.

Doll A2G-9L440 Kurzholz Exte-Rungen BPW - Rimorkio për transport druri
 15
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 170 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 8d

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Gjermani, Dettelbach

Riedler RUH 220 Holz Drehschemel *4xRungen  - Rimorkio për transport druri
 14
8 990 EUR
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 660 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 8d

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

2

Gjermani, Mühlheim am Main

Numri i referencës j1357 , 3RA1837 , H.R.

Doll A105 Holzanhänger A105 Holzanhänger - Rimorkio për transport druri
 10
6 372 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86057

 ZASLAW D-36657 Holzanhänger ZASLAW D-36657 Holzanhänger - Rimorkio për transport druri
 14
19 332 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 880 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 83714

Fliegl - Nachläufer - Rimorkio për transport druri
 15
6 372 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 4 650 kg
Pesha bruto: 5 450 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 78911

Doll M134 Nachläufer M134 Nachläufer - Rimorkio për transport druri
 8
27 972 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 600 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 83993

 2SK18LE-58 2SK18LE-58 - Rimorkio për transport druri
 6
15 012 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 820 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 82000

Doll 2 DS 20 - Rimorkio për transport druri
 4
6 804 EUR
Çmimi pa. TVSH
1981
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 600 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 70785

 Mjölbysläpet VSP4-104-36 - Rimorkio për transport druri
 10
7 576 EUR
2006
4-aks

Botuar: 9d

ATS Sweden

2

Suedi, Värmland

Numri i referencës S5524

Valart  - Rimorkio për transport druri
 6
3 440 EUR
2-aks

Botuar: 13d

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Trailer-Bygg tømmerhenger - Rimorkio për transport druri
 20
9 700 EUR
2013
Ngarkesa e dobishme: 29 400 kg

Botuar: 14d

ATS Norway AS

5

Norvegji, Buskerud, 3550

Numri i referencës 15957

Doll M 115 przyczepa/wózek do przewozu drzewa - Rimorkio për transport druri
 14
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1987
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 250 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 20d

SPEC TRUCK Damian Mikołajczyk

Poloni, Wolsztyn

Doll   Kurzholzanhänger  - Rimorkio për transport druri
 4
14 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 150 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 20d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/9755/1107

PARATOR SSV 18-20 - Rimorkio për transport druri
 20
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 250 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1m 3d

KB Auto Eesti OU

2 M

Estoni, Lääne-Harju vald

Numri i referencës M464-6620

DOLL D4DBXX3 - Rimorkio për transport druri
 14
Pyet për çmimin
2020

Botuar: 1m 3d

JANUSZEK Zbigniew Pajdzik

4

Poloni, Lubomierz

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Timber trailers
t1 old