Reja dhe përdorur Rimorkiot roll-off/ Skip loader në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot roll-off/ Skip loader


   Faqja 1 e 17 1/17   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Hüffermann HSA1870 SAF VERZINKT Schlitten 3196kg NEU SOFORT - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 16 804 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

LKW-Service Nuernberger KG

4

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës 508828

GS Meppel AC 3000 N - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 6
8 450 EUR
2004
3-aks
Pesha bruto: 30 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës FX25416

Schmitz Cargobull ACF20 CONTAINER AANHANGER/ANHÄNGER/TRAILER - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 15
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
2-aks

Botuar: 12orë 10min

Geurts Trucks B.V.

12

Holandë, ANDELST

 2016 Hueffermann HMA 24.70P - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 20
128 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto GmbH

4

 Bigab 7-10 - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 20
4 801 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

4

 Bigab - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 20
5 315 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

4

Gergen Abroll Container JUNG CA Apollo Plus *HU 09/24* - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 18
9 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 360 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2

Gjermani, Kehl-Neumühl

Numri i referencës 0940223

GS AIC-2700 K - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 15
500 EUR
Ankandi
2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 22 380 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593536

gs AIC-2700 K - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 15
500 EUR
Ankandi
2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 200 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, zonnekracht 12, Vriezenveen, 7671 RP

Numri i referencës 9593554

Guima BG 16/18 - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 20
8 500 EUR

Botuar: 5d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 3057610

Burg BPA 09-18 ACXXX - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 15
5 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 260 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 5d

RH TRUCKS B.V.

7

Holandë, Meerkerk

SLP 3-8200-KS serie 6411 - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 11
5 483 EUR
2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 22 260 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 5d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Hüffermann Abrollanhänger - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 4
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 349 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 6d

Nero GmbH

Gjermani, Weinheim

Möslein 14 t Tandem- Absetzmuldenanhänger,geschlossenen - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 10
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 11 970 kg
Pesha bruto: 14 000 kg

Botuar: 6d

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 120319

Hüffermann 13 t Tandem- Absetztmulden Anhänger - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 4
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 560 kg
Pesha bruto: 13 000 kg

Botuar: 6d

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 133169

 Tranåsvagnen HOOK TRUCK FLAT WITH TIP - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 20
12 210 EUR
2010
Ngarkesa e dobishme: 23 750 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 6d

ATS Sweden

2

Suedi, Dalarna

Numri i referencës S6250

NTM RTPT-4 - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 20
6 735 EUR
2004
4-aks

Botuar: 6d

ATS Sweden

2

Suedi, Västernorrland

Numri i referencës S6258

Hüffermann Rollcarrier HAR 1870 SOFORT VERFÜGBAR - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 15
26 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës w

Hüffermann HSA 20.71 Schlitten Anhänger 2x Sofort Verfügbar - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 14
31 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 802 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës w 7678

NOPA 3 Akslet - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 7
3 500 EUR
2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 16 600 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 7d

MAN Odense A/S

12 M

Danimarkë, Odense

Numri i referencës 98435

 HBA - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 20
685 EUR
Ankandi

Botuar: 7d

Blinto

4

 HTM 09.40L HTM 09.40L, Tandemanhänger für Absetzmulden - Rimorkio roll-off/ Skip loader
 12
16 092 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 4 610 kg
Pesha bruto: 7 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86288

1 2 3 17   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Roll-off/ Skip trailers
t1 old