Rimorkio roll-off/ skip loader Schmitz Cargobull ACF18 Abrollänhänger 2 Achse Blattgefedet

Online: 15d

Marka SCHMITZ
ID Abrollanhänger02
Viti i prodhimit 2002
Pesha bruto 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme 14 140 kg
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
  • ABS
4200 EUR
4 200
EUR
  • 515 827 ALL
  • 5 072 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Gjermani
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:56
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
4 200
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio roll-off/ skip loader Müller-Mitteltal RA-T 18 Containeranhänger
Müller-Mitteltal RA-T 18 Containeranhänger
2021, 2-aks
Gjermani, Alsdorf
23 950 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader Müller-Mitteltal RA-T 18 Containeranhänger, 2021
Rimorkio roll-off/ skip loader GEORG EDGAR GLI 12-51 Abrollänhäng. 2 Achs Blatt
GEORG EDGAR GLI 12-51 Abrollänhäng. 2 Achs Blatt
1994, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
2 000 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader GEORG EDGAR GLI 12-51 Abrollänhäng. 2 Achs Blatt, 1994
Rimorkio roll-off/ skip loader Schmitz Cargobull ACF 20 AR
Schmitz Cargobull ACF 20 AR
2006, 2-aks
Gjermani, Göttingen
7 900 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader Schmitz Cargobull ACF 20 AR, 2006
Rimorkio roll-off/ skip loader F-A-G ACF 18 S Schlittenabroller
F-A-G ACF 18 S Schlittenabroller
2020, 2-aks
Gjermani, Göttingen
22 900 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader F-A-G ACF 18 S Schlittenabroller, 2020
Rimorkio roll-off/ skip loader ACF 20 S Schlittenabroller
ACF 20 S Schlittenabroller
2021, 2-aks
Gjermani, Göttingen
22 900 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader ACF 20 S Schlittenabroller, 2021
Rimorkio roll-off/ skip loader Hoffmann LCR 18.0/2
Hoffmann LCR 18.0/2
2001, 2-aks
Gjermani, Göttingen
3 900 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader Hoffmann LCR 18.0/2, 2001
Rimorkio roll-off/ skip loader ROHR RAW/18 AC | 2x MB Assen
ROHR RAW/18 AC | 2x MB Assen
2009
Holandë, Groot-Ammers
7 250 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader ROHR RAW/18 AC | 2x MB Assen, 2009
Rimorkio roll-off/ skip loader Hüffermann HSA 18 Abrollanhänger Zentralachs HTAR18.77LS
Hüffermann HSA 18 Abrollanhänger Zentralachs HTAR18.77LS
2013, 2-aks
Austri, Hörsching
10 900 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader Hüffermann HSA 18 Abrollanhänger Zentralachs HTAR18.77LS, 2013
Rimorkio roll-off/ skip loader Abrollanhänger AR 18 Containeranhänger
Abrollanhänger AR 18 Containeranhänger
1997, 2-aks
Gjermani, Peine
6 900 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader Abrollanhänger AR 18 Containeranhänger, 1997
Rimorkio roll-off/ skip loader BEROE-LEISINGER AP18
BEROE-LEISINGER AP18
1992, 2-aks
Gjermani, Göttingen
2 500 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader BEROE-LEISINGER AP18, 1992
Rimorkio roll-off/ skip loader Emtech PK18 Abrollanhänger
Emtech PK18 Abrollanhänger
2019, 2-aks
Holandë, Geleen
19 800 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader Emtech PK18 Abrollanhänger, 2019
Rimorkio roll-off/ skip loader CA 18 H Abrollanhänger
CA 18 H Abrollanhänger
1992, 2-aks
Gjermani, Göttingen
4 900 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader CA 18 H Abrollanhänger, 1992
Rimorkio roll-off/ skip loader Burg BPA 09-18 ACXXX
Burg BPA 09-18 ACXXX
2005, 3-aks
Holandë, Meerkerk
8 950 EUR
Rimorkio roll-off/ skip loader Burg BPA 09-18 ACXXX, 2005

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.