Reja dhe përdorur Rimorkiot shpërndarëse në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot shpërndarëse


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | Food Trailers | catering truck | Kitchen Trailer - Rimorkio shpërndarëse
 10
1 EUR
E re
2021
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg

Botuar: 3orë 26min

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

2

Kinë, NINGBO

ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | pizza trailer - Rimorkio shpërndarëse
 9
1 EUR
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 000 kg

Botuar: 3orë 26min

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

2

Kinë, NINGBO

ERZODA food trailer/food truck/hamburger trailer - Rimorkio shpërndarëse
 6
1 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
E re
2023
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 600 kg

Botuar: 3orë 26min

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

2

Kinë, NINGBO

 Saris FW Verkaufsanhänger mit Verkaufsklappe - Rimorkio shpërndarëse
 12
7 128 EUR

Botuar: 20orë 7min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

 Borco-Höhns Foodtruck/Imbisswagen mit Gas/Grill/Kühlschrank - Rimorkio shpërndarëse
 18
18 490 EUR

Botuar: 20orë 9min

TÖFFI Anhängergroßvertrieb & Kfz

6

Gjermani, Zell (Mosel)

Esselmann Sandwichanhänger Verkaufsanhänger leer - Rimorkio shpërndarëse
 7
9 622 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022

Botuar: 1d

ESSELMANN Fahrzeugtechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Lengenbostel / Sittensen

Numri i referencës Karello 4

Esselmann Verkaufsanhänger - Rimorkio shpërndarëse
 9
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 400 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 1d

ESSELMANN Fahrzeugtechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Lengenbostel / Sittensen

Numri i referencës Karello 4

Esselmann Anhänger Verkaufsanhänger leer - Rimorkio shpërndarëse
 5
12 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Pesha bruto: 2 700 kg

Botuar: 1d

ESSELMANN Fahrzeugtechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Lengenbostel / Sittensen

Numri i referencës Karello 5

Esselmann Sandwichanhänger Verkaufsanhänger leer - Rimorkio shpërndarëse
 6
8 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022

Botuar: 1d

ESSELMANN Fahrzeugtechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Lengenbostel / Sittensen

Numri i referencës 111470

 - Mulifunktions Koffer Verkaufsklappe Seitentür Ramp - Rimorkio shpërndarëse
 11
7 192 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
Pesha bruto: 2 000 kg

Botuar: 2d

ANHAENGERWIRTZ GmbH

2

Gjermani, Grevenbroich

Numri i referencës AHW RoadsterVK

 - 300cm Imbiss 2 Klappen Grill Friteuse Edelstahl - Rimorkio shpërndarëse
 14
15 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
Pesha bruto: 1 300 kg

Botuar: 2d

ANHAENGERWIRTZ GmbH

2

Gjermani, Grevenbroich

Numri i referencës AHW used 598

Hapert Hapert Verkaufsanhänger 600x234x210 Auffahrpaket - Rimorkio shpërndarëse
 30
17 647 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 555 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

Hapert Koffer Promotionanhänger 600x234x210cm 3500 kg - Rimorkio shpërndarëse
 30
22 269 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 717 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

Hapert Koffer Promotionanhänger 400x176x210cm 3000 kg - Rimorkio shpërndarëse
 30
12 604 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 922 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

Hapert Koffer SAPPHIRE H-3 600x234x230 cm 3500 kg - Rimorkio shpërndarëse
 30
14 874 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 008 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

Hapert Hapert Koffer Verkaufsanhänger 600x234x210 cm - Rimorkio shpërndarëse
 29
16 806 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 000 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Hoffmann Anhängerbau- und handel UG

Gjermani, Gindorf

ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | Food Trailers | catering truck | Kitchen Trailer - Rimorkio shpërndarëse
 5
1 EUR
E re
2023
Ngarkesa e dobishme: 800 kg

Botuar: 3d

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

2

Kinë, NINGBO

ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | - Rimorkio shpërndarëse
 10
1 EUR
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 200 kg

Botuar: 3d

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

2

Kinë, NINGBO

ERZODA ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | Food Trailers - Rimorkio shpërndarëse
 10
10 800 EUR
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 800 kg

Botuar: 3d

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

2

Kinë, NINGBO

ERZODA Airstream trailer | pizza trailer | coffee trailer | food truck - Rimorkio shpërndarëse
 10
1 EUR
E re
2021
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 100 kg

Botuar: 3d

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

2

Kinë, NINGBO

1 2 3 9   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Vending trailers
t1 old