Rimorkiot vetëshkarkuese


   Faqja 1 e 17 1/17   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Humbaur - HTK3000.31 Dreiseitenkipper 3,0to Alubordwände - rimorkio vetëshkarkuese
 15
Pyet për çmimin
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 130 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 3016

Meiller MZDA 18/21 3-S-Kipper, BPW, Y-Deichsel, Trommel - rimorkio vetëshkarkuese
 12
9 950 EUR
Çmimi neto
2007
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 180 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 19orë 35min

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

11

Gjermani, Stuhr

ID 0439/20

OZSAN TT3 24cbm - rimorkio vetëshkarkuese
 18
24 000 EUR
Çmimi neto
E re
2020

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

OZGUL G Tri/A 24 cbm End Dump Tipper Trailer - rimorkio vetëshkarkuese
 20
22 000 EUR
Çmimi neto
E re
2017

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 Douane entrepot

OZGUL GA10F 24 cbm Triple Axle End Dump Trailer - rimorkio vetëshkarkuese
 5
19 000 EUR
Çmimi neto
E re
2018

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

OZGUL 32 CBM 3 Axles Half Pipe Type Tipping Semi Trailer - rimorkio vetëshkarkuese
 3
Pyet për çmimin
E re
2020

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, On transport

OZGUL 36 CBM 4 Axles Half Pipe Type Tipping Semi Trailer - rimorkio vetëshkarkuese
 2
Pyet për çmimin
E re
2020

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, On transport

OZGUL 45 CBM Dump Semi Trailer 3 axle | NEW - rimorkio vetëshkarkuese
 5
37 000 EUR
Çmimi neto
E re
2019

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

OZGUL 45 CBM Dump Semi Trailer 3 axle | NEW - rimorkio vetëshkarkuese
 5
37 000 EUR
Çmimi neto
E re
2019

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

OZGUL 45 CBM Dump Semi Trailer 3 axle | NEW - rimorkio vetëshkarkuese
 5
37 000 EUR
Çmimi neto
E re
2019

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

OZGUL 45 CBM Tipper Semi Trailer 3 axle | NEW - rimorkio vetëshkarkuese
 15
37 000 EUR
Çmimi neto
E re
2018

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

OZGUL 45 CBM Tipper Semi Trailer 3 axle | NEW - rimorkio vetëshkarkuese
 20
37 000 EUR
Çmimi neto
E re
2018

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

OZGUL 45 CBM Tipper Semi Trailer 3 axle | NEW - rimorkio vetëshkarkuese
 16
37 000 EUR
Çmimi neto
E re
2018

Online: 1d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

HFR 33 m³ - rimorkio vetëshkarkuese
 7
18 000 EUR
2011
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 22 500 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Online: 1d

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Hedensted

ID 0HF1057

Möslein 13 t Tandem 3- Seitenkipper Tieflader-- Neufahr - rimorkio vetëshkarkuese
 12
16 700 EUR
Çmimi neto
E re
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 020 kg
Pesha bruto: 13 000 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 122231

Müller-Mitteltal Tandemkipper- Tieflader - rimorkio vetëshkarkuese
 9
9 000 EUR
Çmimi neto
2008
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 050 kg
Pesha bruto: 11 000 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130694

Müller-Mitteltal Tandemkipper- Tieflader - rimorkio vetëshkarkuese
 4
8 500 EUR
Çmimi neto
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 460 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130969

Möslein Tandem Kipper Tieflader-- Neufahrzeug -- - rimorkio vetëshkarkuese
 13
15 700 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 360 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 123320

Tandemkipper- Tieflader - rimorkio vetëshkarkuese
 11
Pyet për çmimin
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 010 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 131156

Möslein Tandem 3- Seitenkipper Tieflader-- Neufahrzeug - rimorkio vetëshkarkuese
 14
15 700 EUR
Çmimi neto
E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 920 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 122230

Tandemkipper- Tieflader mit Breitbereifung - rimorkio vetëshkarkuese
 5
8 500 EUR
Çmimi neto
2011
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 100 kg
Pesha bruto: 9 990 kg

Online: 2d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 122682

1 2 3 17   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.