Rimorkio vetëshkarkuese i ri HUMBAUR HTK 3000.31 EP, Stahlwände Dreiseitenkipper

Online: 1m 14d

Marka HUMBAUR
ID 9923115
Viti i prodhimit 2020
VIN WHDK3041BL0986000
E re
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Motori/linja e ngarjes
  • zhvendosja: 2 cc
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
5289 EUR
5 289
EUR
  • 654 757 ALL
  • 6 171 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
01:19
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
5 289
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3000.31 EP Dreiseitenkipper
HUMBAUR HTK 3000.31 EP Dreiseitenkipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 059 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3000.31 EP Dreiseitenkipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3000.31 EP geschl Aufsatz Dreiseitenkipper
HUMBAUR HTK 3000.31 EP geschl Aufsatz Dreiseitenkipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 890 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3000.31 EP geschl Aufsatz Dreiseitenkipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3000.31 EP 620 Aluaufsatz Kipper
HUMBAUR HTK 3000.31 EP 620 Aluaufsatz Kipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 507 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3000.31 EP 620 Aluaufsatz Kipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.37 EP Dreiseitenkipper
HUMBAUR HTK 3500.37 EP Dreiseitenkipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 229 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.37 EP Dreiseitenkipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.31 mit E-Pumpe Dreiseitenkipper
HUMBAUR HTK 3500.31 mit E-Pumpe Dreiseitenkipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 742 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.31 mit E-Pumpe Dreiseitenkipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.31 E-P Stahl Dreiseitenkipper
HUMBAUR HTK 3500.31 E-P Stahl Dreiseitenkipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 890 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.31 E-P Stahl Dreiseitenkipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.31 mit E-Pumpe Dreiseitenkipper Mietanhänger
HUMBAUR HTK 3500.31 mit E-Pumpe Dreiseitenkipper Mietanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 590 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.31 mit E-Pumpe Dreiseitenkipper Mietanhänger, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 2700.27 E-Pumpe Dreiseitenkipper
HUMBAUR HTK 2700.27 E-Pumpe Dreiseitenkipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
4 590 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 2700.27 E-Pumpe Dreiseitenkipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.37 E-Pumpe Stahlwände Dreiseitenkipper
HUMBAUR HTK 3500.37 E-Pumpe Stahlwände Dreiseitenkipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 326 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.37 E-Pumpe Stahlwände Dreiseitenkipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.41 Tridem m. E-Pumpe Dreiseitenkipper
HUMBAUR HTK 3500.41 Tridem m. E-Pumpe Dreiseitenkipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
7 849 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 3500.41 Tridem m. E-Pumpe Dreiseitenkipper, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 105024 Kipper LKW-Anhänger
HUMBAUR HTK 105024 Kipper LKW-Anhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
20 764 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HTK 105024 Kipper LKW-Anhänger, 2020
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HUK 303117 EP Rückwärtskipper
HUMBAUR HUK 303117 EP Rückwärtskipper
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
4 281 EUR
Rimorkio vetëshkarkuese HUMBAUR HUK 303117 EP Rückwärtskipper, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.