Rimorkio vetëshkarkuese Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/23 Kippanhänger nga Gjermani, 19900 EUR në shitje - ID: 7001944
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkio vetëshkarkuese Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/23 Kippanhänger

Online: 2m 2d

Marka MEILLER
Numri i referencës 28437
Viti i prodhimit 2015
Pesha bruto 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme 13 660 kg
Vendndodhja Gjermani, Peine
Telefoni +49 5171...
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
  • ABS
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 4 900 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 420 mm
  • lartësia e ngarkesës: 1 000 mm
  • vëllimi i ngarkesës: 11 m³
  • numri i paletave: 12

19 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 264 361 ALL
  • ≈ 21 669 USD
Gjermani, Peine
watch_later
Ora lokale e shitësit:
20:39
4.1
38 komente
I besueshëm
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio vetëshkarkuese Meiller Sk 24 , Disck
Meiller Sk 24 , Disck
6 700 EUR
2006
Lituani, Siauliai
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller Sk 24 , Disck, 2006
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/23M
Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/23M
21 900 EUR
2017, 2-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/23M, 2017
Rimorkio vetëshkarkuese MEILLER MZDA 18/23 tandemový
MEILLER MZDA 18/23 tandemový
33 600 EUR
2022, 2-aks
Republika Çeke, Brno
Rimorkio vetëshkarkuese MEILLER MZDA 18/23 tandemový, 2022
Rimorkio vetëshkarkuese MEILLER MZDA 18/23 tandemový
MEILLER MZDA 18/23 tandemový
33 600 EUR
2022, 2-aks
Republika Çeke, Brno
Rimorkio vetëshkarkuese MEILLER MZDA 18/23 tandemový, 2022
Rimorkio vetëshkarkuese Kempf Tandemkippanhänger THKD 18 Kippanhänger
Kempf Tandemkippanhänger THKD 18 Kippanhänger
16 900 EUR
2013, 2-aks
Gjermani, Peine
Rimorkio vetëshkarkuese Kempf Tandemkippanhänger THKD 18 Kippanhänger, 2013
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 1822 J
Meiller MZDA 1822 J
18 900 EUR
2015, 2-aks
Republika Çeke, Praha
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 1822 J, 2015
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA18/23B *BM, Rollplane, Zurrösen, PAL-breit*
Meiller MZDA18/23B *BM, Rollplane, Zurrösen, PAL-breit*
39 900 EUR
2022, 2-aks
Gjermani, Gersthofen
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA18/23B *BM, Rollplane, Zurrösen, PAL-breit*, 2022
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18/21, Tandem, Bordmatik, BPW, Stahl
Meiller MZDA 18/21, Tandem, Bordmatik, BPW, Stahl
15 900 EUR
2008, 2-aks
Gjermani, Sittensen
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18/21, Tandem, Bordmatik, BPW, Stahl, 2008
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18/21, Stahl, BPW, Tandem, Luftfederung
Meiller MZDA 18/21, Stahl, BPW, Tandem, Luftfederung
11 800 EUR
2008, 2-aks
Gjermani, Sittensen
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18/21, Stahl, BPW, Tandem, Luftfederung, 2008
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18.22 *NEW*Y-Deichsel*Luft*Abklappbar links
Meiller MZDA 18.22 *NEW*Y-Deichsel*Luft*Abklappbar links
31 900 EUR
2023, 2-aks
Gjermani, Stuhr
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18.22 *NEW*Y-Deichsel*Luft*Abklappbar links, 2023
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18.22 *NEW*Y-Deichsel*Luft*Abklappbar links
Meiller MZDA 18.22 *NEW*Y-Deichsel*Luft*Abklappbar links
30 900 EUR
2023, 2-aks
Gjermani, Stuhr
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18.22 *NEW*Y-Deichsel*Luft*Abklappbar links, 2023
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18/22 SAF+Scheiben+Plane+Podest+E-Rad / 5x
Meiller MZDA 18/22 SAF+Scheiben+Plane+Podest+E-Rad / 5x
2023, 2-aks
Republika Çeke, Chodov
Rimorkio vetëshkarkuese Meiller MZDA 18/22 SAF+Scheiben+Plane+Podest+E-Rad / 5x, 2023
Rimorkio vetëshkarkuese Müller-Mitteltal Kippanhänger KA-TA-R 18,0 Kippanhänger
Müller-Mitteltal Kippanhänger KA-TA-R 18,0 Kippanhänger
25 900 EUR
2019, 2-aks
Gjermani, Peine
Rimorkio vetëshkarkuese Müller-Mitteltal Kippanhänger KA-TA-R 18,0 Kippanhänger, 2019

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - Auto Henze
t1 old