Rimorkio i ri ROSEMEIER Handicap Toilettenanhänger

Online: 5m 16d

ID 9920879
Viti i prodhimit 2020
VIN UHE240185K0040579
E re
Pesha bruto 900 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Motori/linja e ngarjes
  • zhvendosja: 2 cc
  • rendimenti i fuqisë: 2 hp (1 KW)
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 1-aks
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 2 200 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 1 750 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 200 mm
20958 EUR
20 958
EUR
  • 2 598 268 ALL
  • 24 732 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
03:30
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
Henrik Rosemeier
Deutsch, English
Thomas Schleider
Johann Harms
20 958
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger
ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 421 EUR
Rimorkio ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger
ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
17 342 EUR
Rimorkio ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 100 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort T Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort T Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 312 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort T Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER 2 + 1 Urinalrinne aussen Toilettenanhänger
ROSEMEIER 2 + 1 Urinalrinne aussen Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
17 449 EUR
Rimorkio ROSEMEIER 2 + 1 Urinalrinne aussen Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC LUX Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC LUX Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
11 240 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC LUX Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Festivalanhänger Toilettenanhänger Campinganhänger
ROSEMEIER EW TA-NO Festivalanhänger Toilettenanhänger Campinganhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
27 259 EUR
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Festivalanhänger Toilettenanhänger Campinganhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Saunawagen Toilettenanhänger Campinganhänger
ROSEMEIER EW TA-NO Saunawagen Toilettenanhänger Campinganhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
19 140 EUR
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Saunawagen Toilettenanhänger Campinganhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC - silver Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC - silver Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
11 450 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC - silver Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Mannschaftswagen Toilettenanhänger Bauwagen
ROSEMEIER EW TA-NO Mannschaftswagen Toilettenanhänger Bauwagen
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
29 579 EUR
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Mannschaftswagen Toilettenanhänger Bauwagen, 2020
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Badanhänger mit WC Toilettenanhänger
ROSEMEIER EW TA-NO Badanhänger mit WC Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
10 333 EUR
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Badanhänger mit WC Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Badanhänger, WC, Waschtrockner Toilettenanhänger
ROSEMEIER EW TA-NO Badanhänger, WC, Waschtrockner Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
11 065 EUR
Rimorkio ROSEMEIER EW TA-NO Badanhänger, WC, Waschtrockner Toilettenanhänger, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.