Rimorkio i ri ROSEMEIER VE 1 + 1 und 1 Luxus Edition Toilettenanhänger

Online: 2m 11d

ID 9923410
Viti i prodhimit 2020
VIN TJ5R2B1X0L1086435
E re
Pesha bruto 1 500 kg
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Motori/linja e ngarjes
  • zhvendosja: 2 cc
  • rendimenti i fuqisë: 32 hp (23 KW)
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 1-aks
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 2 600 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 017 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 013 mm
12934 EUR
12 934
EUR
  • 1 603 493 ALL
  • 15 263 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
04:39
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
Henrik Rosemeier
Deutsch, English
Thomas Schleider
Johann Harms
12 934
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio ROSEMEIER VE 3 + 1 und 3 Luxus Edition Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE 3 + 1 und 3 Luxus Edition Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
26 853 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE 3 + 1 und 3 Luxus Edition Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 100 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE 1 Damen, 1 Herren, Urinal-LUX Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE 1 Damen, 1 Herren, Urinal-LUX Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
11 299 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE 1 Damen, 1 Herren, Urinal-LUX Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort T Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort T Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 312 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE Baustellentoilette Comfort T Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE 4 Damen, 1 Herren, 4 Urinale Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE 4 Damen, 1 Herren, 4 Urinale Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
31 551 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE 4 Damen, 1 Herren, 4 Urinale Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC - silver Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC - silver Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
11 450 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC - silver Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC LUX Toilettenanhänger
ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC LUX Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
11 240 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE Badanhänger mit WC LUX Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger
ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 421 EUR
Rimorkio ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER Handicap Toilettenanhänger
ROSEMEIER Handicap Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
20 958 EUR
Rimorkio ROSEMEIER Handicap Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER 2 + 1 Urinalrinne aussen Toilettenanhänger
ROSEMEIER 2 + 1 Urinalrinne aussen Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
17 449 EUR
Rimorkio ROSEMEIER 2 + 1 Urinalrinne aussen Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger
ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
17 342 EUR
Rimorkio ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER VE VEA 18.30 Black Edition Verkaufsanhänger
ROSEMEIER VE VEA 18.30 Black Edition Verkaufsanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
7 108 EUR
Rimorkio ROSEMEIER VE VEA 18.30 Black Edition Verkaufsanhänger, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.