Reja dhe përdorur Shasitë e rimorkiove në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Shasitë e rimorkiove


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MONTENEGRO RG-3G-7.0 - Shasia e rimorkios
 6
4 400 EUR
1991
3-aks
Pesha bruto: 21 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës WX25416

 KLC Trailer 3 vejs wirehejs til 6000 - 6500 mm containere - Shasia e rimorkios
 3
Pyet për çmimin
2013
Ngarkesa e dobishme: 18 400 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 3d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Kögel AW 18 BDF - Shasia e rimorkios
 14
3 690 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 050 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 3d

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Gjermani, Dettelbach

 Kompressorvagn - Shasia e rimorkios
 20
Ankandi

Botuar: 4d

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002072

 PR-TAN L 13 - Shasia e rimorkios
 1
4 212 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 9 740 kg
Pesha bruto: 13 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 72148

 Bauer ATL 20 Bauer ATL 20 - Shasia e rimorkios
 14
10 692 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 600 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85447

 Lastväxlarsläp Kilafors - Shasia e rimorkios
 20
Ankandi
2015

Botuar: 6d

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002058

Pacton 475-700 - Shasia e rimorkios
 11
250 EUR
Ankandi
2-aks

Botuar: 7d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Costerweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Numri i referencës 9571470

Floor FLWA-12 - Shasia e rimorkios
 6
4 300 EUR
1992
2-aks
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 17d

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës TZ25416

NARKO D4YF51H11 - Shasia e rimorkios
 19
22 310 EUR
2011
4-aks
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 2m 19d

ATS Sweden

2

Suedi, Västra Götaland

Numri i referencës S5893

SCHMITZ CARGOBULL KO36 CHASIS MEGATRAILER 4 ejes - Shasia e rimorkios
 20
8 000 EUR
2013
4-aks

Botuar: 2m 27d

PEMAR TRUCKS

11

Spanjë, Lorca

Numri i referencës 2751

H und W, HWTCAB 1878,  BDF swap chassis 2 units  - Shasia e rimorkios
 20
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 400 kg
Pesha bruto: 18 500 kg

Botuar: 2m 30d

IB Trading Hungary KFT.

4

Hungari, Törökbálint

MONTENEGRO RG-3G-7.0 - Shasia e rimorkios
 6
4 400 EUR
1991
3-aks
Pesha bruto: 21 000 kg

Botuar: 3m 15d

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës WX25416

Sisu 3 aks. kärryvärkki  - Shasia e rimorkios
 6
3 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993

Botuar: 3m 18d

Osatori Oy

Finlandë, Finnland, Forssa Osatori Oy

KNOTT NEU Autoanhänger Chassis - Shasia e rimorkios
 7
Pyet për çmimin

Botuar: 3m 25d

Biringer International GmbH

7

Austri, Merkenbrechts, Austria

NICOLAS MDE-SP - Shasia e rimorkios
 1
Pyet për çmimin
2000
Ngarkesa e dobishme: 900 000 kg

Botuar: 6m 24d

CIE INTERNATIONAL

3

Francë, Plourhan

Boro RAMA POD DOMEK - Shasia e rimorkios
 7
Pyet për çmimin
E re
2023
3-aks
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 7m 7d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

5

Poloni, Skalmierzyce

DON BUR  - Shasia e rimorkios
 10
2 500 EUR
2008
2-aks

Botuar: 8m 7d

UAB "Rimartas"

5

Lituani, Plungė

METACO Autonoom Container transport - Shasia e rimorkios
 12
1 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
Ngarkesa e dobishme: 12 490 kg
Pesha bruto: 15 990 kg

Botuar: 8m 12d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës XX0001

Diversen Losse dessel  - Shasia e rimorkios
 3
1 000 EUR
1985

Botuar: 9m 28d

GARAGE CEVOMAN n.v

10

Belgjikë, Herentals, Belgium

Boro New - Shasia e rimorkios
 3
Pyet për çmimin
E re
2022
3-aks
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 11m 6d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

5

Poloni, Skalmierzyce

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Chassis trailers
t1 old