Rimorkiot


3 316
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 166 1/166   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Andere Stokota 2 AS + TANK 18000 LITER - 2 COMPARTMENTS  - rimorkio me bot
10 750 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me bot

2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 400 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 1min

RH TRUCKS B.V.

Holandë, Meerkerk

 M  & V 18t Baustoffanhänger, SAF, 7,30m  - rimorkio e hapur/ platformë
 11
Pyet për çmimin

Rimorkio e hapur/ platformë

2007
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 700 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5min

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

Gjermani, Alsdorf

ACKERMANN Anhänger  Taillift - rimorkio frigorifer
 11
3 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio frigorifer

2005
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 125 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5orë 5min

Cargobull Trailer Store GmbH

7 S

Gjermani, Altenberge

ID 5446668

Pacton 2016 D - rimorkio
 11
2 750 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

1977
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 938 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0016049

Thomas 210 NWS - rimorkio
 20
23 750 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

2013

Online: 7orë 15min

Vink Machinery

Holandë, Leur

GS Meppel AC 2000 R 3 axles - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 13
3 200 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

1996
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 574 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 9orë 19min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70136777

Van Hool 3K2001 APK 10-2021 Liftas 3 axles - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 15
11 800 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 100 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 9orë 27min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70136783

GS Meppel AIC-2700 N Liftas 3 axles - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 16
11 800 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 160 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 9orë 29min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70136781

GS Meppel AIC-2700 N APK 5-2021 Liftas 3 axles - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 15
16 800 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 320 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 9orë 29min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70136784

Van Hool 3K2001 Liftas APK 6-2021 3 axles - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 14
16 800 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 100 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 9orë 39min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70136785

 DIHA KALKA AHS 164, hydr. Rampen, NUR 58.000KM - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 6
15 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

3-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 670 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 21orë 34min

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 82930

Obermaier OS 1-L50ZL - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 12
9 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 920 kg
Pesha bruto: 4 500 kg

Online: 21orë 34min

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 81965

 25T selbstf. Hafentrailer Yacht Marina Werft 4WD - rimorkio
 3
130 000 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 000 kg
Pesha bruto: 25 000 kg

Online: 21orë 38min

Bargen Nutzfahrzeuge

Gjermani, Bad Salzuflen

ID 199-1-2

 Slip-Master 10000 GG10t NEU - rimorkio
 3
15 500 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

3-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 000 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Online: 21orë 38min

Bargen Nutzfahrzeuge

Gjermani, Bad Salzuflen

ID 111

 Boote bis 40T NEU - rimorkio
 1
100 000 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

1-aks
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 21orë 38min

Bargen Nutzfahrzeuge

Gjermani, Bad Salzuflen

ID 11-40

Kel-Berg 14 m³ - rimorkio vetëshkarkuese
 8
16 500 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 700 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 21orë 40min

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Hedensted

ID 1E16547

Kel-Berg 14 m³ - rimorkio vetëshkarkuese
 11
24 000 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 340 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 21orë 40min

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Hedensted

ID 1E18658

Kel-Berg 14 m³ - rimorkio vetëshkarkuese
 9
23 500 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 340 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 21orë 40min

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Hedensted

ID 1E18659

UNSINN AS 1531-13-1800 Absenker - rimorkio roll-off/ skip loader
 6
3 889 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio roll-off/ skip loader

E re
2-aks

Online: 21orë 41min

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923355

Caricar  - rimorkio autotransportuese
 6
200 EUR
Ankandi

Rimorkio autotransportuese

2-aks
Ngarkesa e dobishme: 660 kg

Online: 22orë 20min

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Bosserijstraat 20, Veldegem, 8210

ID 6872492

1 2 3 166   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.