Rimorkio i ri TPV BA1300-L Bootsanhänger

Online: 2m 11d

ID 9923428
Viti i prodhimit 2020
VIN ZY2BBCAAA20002928
E re
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Motori/linja e ngarjes
  • zhvendosja: 2 cc
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
1750 EUR
1 750
EUR
  • 216 956 ALL
  • 2 065 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
19:37
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
Henrik Rosemeier
Deutsch, English
Thomas Schleider
Johann Harms
1 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Rimorkio TPV KT-EB3 Offroad Campinganhänger
TPV KT-EB3 Offroad Campinganhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 970 EUR
Rimorkio TPV KT-EB3 Offroad Campinganhänger, 2020
Rimorkio TPV KT-EB3 Street Camper Campinganhänger
TPV KT-EB3 Street Camper Campinganhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 117 EUR
Rimorkio TPV KT-EB3 Street Camper Campinganhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger
ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 421 EUR
Rimorkio ROSEMEIER Baustellentoilette Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER Handicap Toilettenanhänger
ROSEMEIER Handicap Toilettenanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
20 958 EUR
Rimorkio ROSEMEIER Handicap Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger
ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
17 342 EUR
Rimorkio ROSEMEIER Bad Doppel Toilettenanhänger, 2020
Rimorkio BOECKMANN HS 654020 Maschinentransporter
BOECKMANN HS 654020 Maschinentransporter
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
11 890 EUR
Rimorkio BOECKMANN HS 654020 Maschinentransporter, 2020
Rimorkio SARIS Magnum Explorer Maschinentransporter
SARIS Magnum Explorer Maschinentransporter
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 558 EUR
Rimorkio SARIS Magnum Explorer Maschinentransporter, 2020
Rimorkio STEDELE KTT 35 Kabeltrommelanhänger
STEDELE KTT 35 Kabeltrommelanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 702 EUR
Rimorkio STEDELE KTT 35 Kabeltrommelanhänger, 2020
Rimorkio STEDELE KTT 27 Kabeltrommelanhänger
STEDELE KTT 27 Kabeltrommelanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 059 EUR
Rimorkio STEDELE KTT 27 Kabeltrommelanhänger, 2020
Rimorkio SARIS Magnum Maxx Maschinentransporter
SARIS Magnum Maxx Maschinentransporter
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
4 239 EUR
Rimorkio SARIS Magnum Maxx Maschinentransporter, 2020
Rimorkio STEDELE KTT 27 Kabeltrommelanhänger
STEDELE KTT 27 Kabeltrommelanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 215 EUR
Rimorkio STEDELE KTT 27 Kabeltrommelanhänger, 2020
Rimorkio VEZEKO Kart 2 Deckelanhänger
VEZEKO Kart 2 Deckelanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 949 EUR
Rimorkio VEZEKO Kart 2 Deckelanhänger, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.