Reja dhe përdorur Transportjer kontejnerësh/ Rimorkiot me karroceri të çmontueshme në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Transportjer kontejnerësh/ Rimorkiot me karroceri të çmontueshme


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
NARKO NCS - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 6
8 000 EUR
2001
3-aks
Pesha bruto: 28 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës TB25417

Krone 3Stück ZZW18eLB10Tandem 7,45/7,82 1,04-1,4m BPW  - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
Pyet për çmimin
2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 530 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

LKW-Service Nuernberger KG

4

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës KRONE 792466

Hangler ZWP - H200 20 ton - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 12
Pyet për çmimin
Ngarkesa e dobishme: 16 880 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Botuar: 9orë 9min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Hangler ZWP - H180 18 ton - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 9
Pyet për çmimin
Ngarkesa e dobishme: 15 180 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 9orë 10min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 VEZEKO R2B2X med containerflak - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
857 EUR
Ankandi

Botuar: 14orë 23min

Blinto

4

 Hakarps PT 12-20 - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
1 714 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

4

 KALMAR LAGAB 5520-2-C - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
342 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

4

Krone Przyczepa Krone BDF 2017r - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 14
5 449 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017

Botuar: 4d

PPHU Zbigniew Woźniak

Poloni, 62-635 PRZEDECZ

Krone Skrzynia BDF Firanka - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 10
4 584.92 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013

Botuar: 4d

PPHU Zbigniew Woźniak

Poloni, 62-635 PRZEDECZ

Kögel AWE 18 mit Wechselbrücke Fahrschulanhänger - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 15
4 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 150 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 4d

A.Ibrahim Nutzfahrzeuge GmbH

1

Gjermani, Ennigerloh

Numri i referencës 434/23

Huffermann 3-assige containeraanhangwagen - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 15
12 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 535 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 5d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43664

GS Meppel 3-assige containeraanhangwagen - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 12
8 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 280 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 5d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43157

Netam ANCR 26/216.002 - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
1976
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 760 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 6d

Epic Auctions B.V.

1

Holandë, Breda

Numri i referencës 73539

SCHMITZ Anhänger Wechselfahrgestell Standard - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 10
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 231 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 6d

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5474454

SCHMITZ Anhänger Wechselfahrgestell Standard - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 10
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 231 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 6d

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5474455

GS Meppel AIC-2000 K , Kipper , Hefbare Triangel ( Knielend ) - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 15
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 770 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Botuar: 7d

Thomas Trucks

8

Holandë, Vriezenveen

Numri i referencës TT10661

Krone Box Carrier Sofort Verfügbar!  - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 11
21 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 880 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës 8514

Container Bürocontainer Lagercontainer  - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 5
Pyet për çmimin
2023

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Krone Wechsel Lafette Tiefkuppler  - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 7
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës w 8283

 Krone - Wechselfahrgestell für WAB und Container 20 Fuss - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 14
8 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 500 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7d

MLS - Mobil Logistik Service

6

Gjermani, Heidesee

Numri i referencës 289

Kögel 16.500zł netto 3x KOGEL BDF OSIE SAF WAHACZ 2007rok  HAMULCE TARCZOWE ST.BDB MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 12
3 578.62 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 18 000 kg
Pesha bruto: 15 250 kg

Botuar: 7d

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Poloni, 26-613, Radom

GS Meppel 3-assige containeraanhangwagen - Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme
 9
6 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 22 670 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 8d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43239

1 2 3 22   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trailers - Container transporters/ Swap body trailers
t1 old