Hmm, duket se artikulli është shitur

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF Maxi Jumbo Anhänger

transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF Maxi Jumbo Anhänger

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaKRONE
ID256
Viti i prodhimit2017
Pesha neto3000 kg
Pesha bruto18000 kg
Ngarkesa e dobishme15000 kg
Shasia/pezullimi
ABS
Gomat445/45R19,5
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7450 mm

Përshkrimi

KRONE BDF Maxi - Jumbo Wechselfahrgestell:stabiler Rahmen, KTL\-beschichtet \- z\.T\. mit leichtem ROST Technisch in Ordnung Zuggabel ausziehbar, Länge 1\.800 \- 2\.300 mm BPW \-Achsen mit Scheibenbremse 370mm ABS/EBS Luftfederung mit langen Luftbälgen Aufnahme von 7,15 und 7,45er WB möglich, 7,15er heckbündig Fahrhöhe ca\. 1,05 m Abstellhöhe 1,02 \- 1,32 cm, Elektroanschluß: 15\-poliger Stecker, Beleuchtung in Teil\-LED\-Ausführung Reifen 445/45 R 19\.5 Profil: 10 \- 13 mm HU gültig bis 03/2022 SP gültig bis 09/2021 Alle Wechselbrücken und Fahrzeuge sind durchrepariert, technisch in Ordnung und einsatzbereit!Aktueller Bestand und weitere Fahrzeuge finden Sie unter: www.mls-online.deAnlieferung europaweit möglich!Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten!

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.