Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Jumbo/Mega Ausführung, NEUFAHRZEUG

Online: 2m 1d

Marka KRONE
ID LA-05-1001
Pesha neto 3 240 kg
Pesha bruto 18 000 kg
Ngjyra e zezë
Vendndodhja Gjermani, Lippstadt
Telefoni +49 - (0)294...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 2-aks
  • baza e rrotës: 1 810 mm
  • ABS
  • gomat: 235/75 R 17,5

Shitësi
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:06
Personat e kontaktit
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
2-aks
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
2-aks
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Kögel - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
Kögel - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Kögel - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, NEUFAHRZEUG
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung
Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung
2007
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Jumbo/Maxi Ausführung, 2007
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme / - H&W BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!!
/ - H&W BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!!
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme / - H&W BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!!
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung,
Krone - BDF System, Standard Ausführung,
2012
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung,, 2012
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung,
Krone - BDF System, Standard Ausführung,
2011
Gjermani, Lippstadt
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - BDF System, Standard Ausführung,, 2011

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.