Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone Lafette AZW 18, AKTIONSPREIS bis 18.12.20

Online: 7m 8d

Marka KRONE
ID TR2143
Viti i prodhimit 2005
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
  • frenat: disku
  • ABS
3850 EUR
3 850
EUR
  • 475 606 ALL
  • 4 641 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
10:15
3 850
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20
MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20
2018
Austri, Peuerbach
9 900 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20, 2018
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20
MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20
2016
Austri, Peuerbach
7 900 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20, 2016
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Schwarzmüller Lafette inkl. MS-Parts Wechselfahrgestell
Schwarzmüller Lafette inkl. MS-Parts Wechselfahrgestell
2008, 2-aks
Austri, Peuerbach
4 250 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Schwarzmüller Lafette inkl. MS-Parts Wechselfahrgestell, 2008
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Schwarzmüller Lafette PA 2/ATL-A/B7, ALU-Felgen, TÜV NEU!
Schwarzmüller Lafette PA 2/ATL-A/B7, ALU-Felgen, TÜV NEU!
2008, 2-aks
Austri, Peuerbach
4 250 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Schwarzmüller Lafette PA 2/ATL-A/B7, ALU-Felgen, TÜV NEU!, 2008
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18 Lafette mehrere Einheiten verfügbar
Krone AZW 18 Lafette mehrere Einheiten verfügbar
2011, 2-aks
Austri, Hörsching
3 500 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18 Lafette mehrere Einheiten verfügbar, 2011
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18
Krone AZW 18
1999, 2-aks
Gjermani, Göttingen
2 300 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18, 1999
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18
Krone AZW 18
1999, 2-aks
Gjermani, Göttingen
2 900 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18, 1999
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18
Krone AZW 18
2013, 2-aks
Gjermani, Göttingen
4 900 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18, 2013
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18
Krone AZW 18
2013, 2-aks
Gjermani, Göttingen
4 900 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW 18, 2013
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - AZW 18
Krone - AZW 18
1999
Zvicra, Gansingen
4 500 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone - AZW 18, 1999
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone Lafette ZZW 18 eLE10 Lafette, Zentralachs, Krone
Krone Lafette ZZW 18 eLE10 Lafette, Zentralachs, Krone
2020, 2-aks
Gjermani, Kirchberg
18 900 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone Lafette ZZW 18 eLE10 Lafette, Zentralachs, Krone, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW18, Maxilafette ,NEU
Krone AZW18, Maxilafette ,NEU
2021, 2-aks
Austri, Hörsching
14 900 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme Krone AZW18, Maxilafette ,NEU, 2021

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.