Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri VEZEKO Husky F 08.25 Absenker

Online: 1m 14d

Marka VEZEKO
ID 9923402
Viti i prodhimit 2020
VIN TJ5R1X1X0L1086511
E re
Vendndodhja Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Telefoni +495234...
Motori/linja e ngarjes
  • zhvendosja: 2 cc
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
1750 EUR
1 750
EUR
  • 216 643 ALL
  • 2 042 USD

Çmimi bruto

Me TVSH 16%

Shitësi
Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Ora lokale e shitësit
23:56
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
1 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky F 10.25 Absenker
VEZEKO Husky F 10.25 Absenker
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
2 490 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky F 10.25 Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 08.25 Hobby Absenker ungebremst Motorradanhänger
VEZEKO Husky FB 08.25 Hobby Absenker ungebremst Motorradanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
1 550 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 08.25 Hobby Absenker ungebremst Motorradanhänger, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 13.28 Absenker
VEZEKO Husky FB 13.28 Absenker
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 129 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 13.28 Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 18.28 Absenker
VEZEKO Husky FB 18.28 Absenker
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 949 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 18.28 Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 15.28 Absenker
VEZEKO Husky FB 15.28 Absenker
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 511 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 15.28 Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky Car FB 27.39 Absenker
VEZEKO Husky Car FB 27.39 Absenker
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
5 507 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky Car FB 27.39 Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky Car FB 35.39 Absenker
VEZEKO Husky Car FB 35.39 Absenker
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 726 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky Car FB 35.39 Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 15.28 BW 250 Absenker
VEZEKO Husky FB 15.28 BW 250 Absenker
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 948 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 15.28 BW 250 Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB K 15.28 Absenker Kofferanhänger
VEZEKO Husky FB K 15.28 Absenker Kofferanhänger
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
6 189 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB K 15.28 Absenker Kofferanhänger, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 13.28 BW 250 Absenker
VEZEKO Husky FB 13.28 BW 250 Absenker
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
3 304 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 13.28 BW 250 Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 13.28 Plane Motorradanhänger Absenker
VEZEKO Husky FB 13.28 Plane Motorradanhänger Absenker
2020, 1-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
4 189 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB 13.28 Plane Motorradanhänger Absenker, 2020
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB K 35.35 Absenker Tür Kofferanhänger
VEZEKO Husky FB K 35.35 Absenker Tür Kofferanhänger
2020, 2-aks
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
9 640 EUR
Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme VEZEKO Husky FB K 35.35 Absenker Tür Kofferanhänger, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.