Na kontakto - Truck1

Na kontakto

Na dërgo mesazhin tënd

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Telefoni

This is the phone number of web-site administration. Please contact the seller directly with questions on vehicle purchase.

Seller’s contact info is given in the text of the advertisement.

Menaxherët tanë

Katharina Gerlovskaja

English, Deutsch

Ekaterina Minchuk

English, Deutsch

Viktorya Haiduk

English, Deutsch

Veronika Bobovich

English, Deutsch

Yana Kashalevich

English, Español

Olga Tverianova

English, Français

Na dërgo mesazhin tënd

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.